Turnaj přípravek a další mistrovská utkání

29.05.2015 09:54

O tomto víkendu nás čeká velký turnaj přípravek. Další důležité utkání čeká "B" mužstvo.

Sobota 30. května

V 8:30 začne MAVER CUP 2015. Turnaje přípravek pro hráče r. 2006 a mladší se zúčastní 14 mužstev. Informace naleznete zde.

Dorost čeká utkání na hřišti Jiren. Domácí mužstvo bojuje o pozice v TOP 3. To naše mužstvo se po bídném podzimu vyhouplo už na 8. místo tabulky. Mužstvo se díky dobrým výkonům v jarní části sezóny zachránilo v I. A třídě. V sobotu se pokusí překvapit favorita. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Chrudimský.

Kolik mužstev opustí po sezóně okresní přebor a zamíří do III. třídy? Stále se opakující otázka prozatím nemá odpověď. O další důležité body bude "A" mužstvo bojovat na hřišti Zásmuk. Našemu mužstvo aktuálně patří 8. místo, náskok před svým sobotním soupeřem je ale pouhé 3 body. Body z tohoto utkání by měly cenu zlata. Zápas začne v 17 hodin, rozhodčí OFS Kutná Hora.

Neděle 31. května

Mladší žáky také čeká zájezd do Zásmuk, kde bude hájit 3. místo v tabulce. Podzimní utkání dopadlo jednoznačně pro naše mužstvo (13:1). Zápas začne ve 14:30, rozhodčí Veselý.

Klíčové utkání v Sendražicích naše "B" mužstvo zvládlo. Potvrdit zisk tří bodů bude chtít v nedělním utkání. Do Peček přijedou Ždánice. Utkání, ve kterém naše mužstvo musí bodovat, aby se přiblížilo záchraně ve III. třídě. Následující týden se totiž chystá do Českého Brodu, kde se zisk bodů příliš neočekává. Nedělní utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Leština.

Minulý víkend

Sobota 23. května

Ml. žáci - Štítarský SK 4:1

"A" - Libodřice 4:1

Neděle 24. května

Dorost - Sadská 5:0

Sendražice - "B" 0:3