Úspěšná neděle! Dorost zvítězil, áčko nadělovalo

16.10.2013 20:08

Bodově naprázdno odešlo ze hřiště tento víkend pouze "B" mužstvo. Velkým překvapením bylo vítězství dorostu, "A" mužstvo si s chutí zastřílelo.

Sobota 19. října

Víkend zahájí "A" mužstvo v Konárovicích. Minulý víkend si "A" mužstvo připsalo do tabulky 3 body za výhru 12:0. Nutno podotknout, že poslední Volárna našemu mužstvu vůbec nestačila. Zda se v tomto utkání naše mužstvo chytlo, zjistí až v Konárovicích. Sobotní soupeř je aktuálně na 5. místě a na čelo tabulky ztrácí pouhé 4 body! V minulém kole zvítězil v Týnci n/L 3:1! Zápas začne již v 15:30, rozhodčí OFS Nymburk.

Neděle 20. října

Teprve druhou výhru v sezóně si minulý víkend připsali naši dorostenci, ale stálo to za to! Na domácím hřišti otočili vývoj utkání proti Benátkám nad Jizerou a 4. tým tabulky porazili 5:2! V dalším kole míří naši hráči do Jestřábí Lhoty. Soupeř je bez jediného bodu na posledním místě, a tak naše mužstvo bude jistě chtít získat další důležité body. Nečeká je ale rozhodně nic lehkého. Zápas začne v 10 hodin, rozhodčí Radina.

Neporaženi! Tímto se zatím mohou chlubit mladší žáci AFK, kteří přivítají na domácím hřišti Kšely. Favoritem jsou jednoznačně naši hráči, ale budou muset podat lepší výkon, než v minulém utkání v Radimi. Zápas začne ve 13:30, rozhodčí Netáhlík.

Na závěr víkendu je tady DERBY! "B" mužstvo hostí na domácím hřišti Dobřichov. Aktuálně nejde jen o zápas sousedů na mapě, ale téměř i v tabulce. Naše mužstvo je na 11. místě, Dobřichov je na tom dokonce ještě hůře, aktuálně na předposledním místě. Oba nedělní soupeře od sebe dělí jeden bod, takže se jistě máme na co těšit. Zápas začne v 15:30, rozhodčí Netáhlík.

Minulý víkend

"A" - Volárna 12:0

Jevany - "B" 5:1

Dorost - Benátky n/J 5:2

Radim - Mladší žáci 1:8