Utkání plné zvratů

26.09.2016 09:36

"A" mužstvo přivezlo ze hřiště Zásmuk 2 body za vítězství v penaltovém rozstřelu. Po 90 minutách utkání skočilo remízou 5:5.

Průběh utkání: 2:0 - 2:5 - 5:5.

„Zápas pro nás začal dobře. Hned v sedmé minutě jsme se ujali vedení po rohu. Do třicáté minuty jsme dvakrát orazítkovali břevno a hráli jsme dobře dopředu. Odměnou byl druhý gól na dva nula. Pak přišel neuvěřitelný výpadek a hosté během šesti minut otočili výsledek. Na začátku druhého poločasu katastrofický scénář pokračoval. Pečky navýšily z penalty na čtyři dva a vzápětí to bylo o tři góly. Zdálo se být rozhodnuto a zavánělo to debaklem. Kluci to ale nevzdali a na konci utkání přišla naše šestiminutovka, kdy jsme dokázali třikrát skórovat. Měli jsme potom ještě možnost strhnout vedení na naši stranu, ale hosty podržel Cihlář, když na něj šel sám Vondráček. V penaltách pak byli úspěšnější hosté," řekl trenér Zásmuk Václav Jindra.

„Zápas s divokým výsledkem i průběhem začal tak, že jsme do páté minuty šli dvakrát sami na branku, ale nevyřešili jsme to gólově. Soupeř nás potrestal dvěma góly za sebou a ve 30. minutě jsme prohrávali 0:2. Reagoval jsem střídáním dvou hráčů. Vůbec ne tím, že by nezvládli zápas, ale změnil jsem rozestavení a to nám pomohlo. Do poločasu jsme otočili a vedli jsme 3:2. Ve druhém poločase jsme během dvaceti minut dali další dvě branky. V tu chvíli jsme kontrolovali hru a šli jsme dvakrát sami na branku, ale nedali jsme. Možná jsme to podcenili. Pak přišla desetiminutovka, kdy jsme tvrdě doplatili na naše nevyužité šance a domácí nám dokázali dát tři branky. To byl pro nás hodně velký šok. Přestože jsme v závěrečném penaltovém rozstřelu získali druhý bod, tak pro mě je zklamáním, že jsme nevyhráli. Domácí tým byl nebezpečný ve standardních situacích a v našem velkém vápně. Rozhodčí odpískal zápas s přehledem," uvedl trenér Peček Petr Šafránek.