V Jevanech proti dvanácti

04.09.2016 09:15

"A" mužstvo prohrálo v Jevanech 3:4. Ve prospěch domácích utkání řídil (rozhodčí) Löwe, který utkání hrubě ovlivnil.

„Oproti minulému týdnu jsme začali zápas s větší aktivitou a bojovností. Už v 8. minutě trefil Končický tyč a po následném faulu proměnil Koula pokutový kop. Pečky mají velmi dobrý tým směrem dopředu a po našem špatném odkopu v 22. minutě vyrovnaly. Dále byla hra v prvním poločase vyrovnaná. Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním Pečky porazit. V rozmezí mezi 60. a 67. minutou završil svůj střelecký den Koula třemi brankami a navýšil tím skóre na 4:1. Poté jsme tým prostřídali a dali prostor hráčům z lavičky. Soupeř nás začal přehrávat a snížil na konečných 4:3. Tentokrát jsem byl s přístupem a bojovností hráčů spokojen. Tak se má hrát o body v okresním přeboru," konstatoval trenér Jevan Jan Lahoda.

„Velmi těžké hodnotit tento zápas. Když prohrajeme, hledám nejdříve chyby u sebe, poté u mužstva a nakonec mě zajímají ostatní okolnosti. Hráčům mohu vytknout dvě chyby, po kterých jsme ze dvou penalt dostali dvě branky, a ještě nás trápí proměňování šancí. I v tomto zápase jsme jich několik měli. Jinak jsme hráli aktivně celý zápas a za to mužstvo chválím. Kdybychom dnes byli bezchybní, tak bychom stejně nevyhráli. Od začátku zápasu měl vše pod kontrolou rozhodčí Löwe, který nepřipustil jiný výsledek než výhru domácích. Bylo to znát především v rozhodujících okamžicích zápasu. Za stavu 1:1 v prvním poločase nezapískal proti domácím penaltu, přestože za obdobné fauly na nás dvě zapískal. Do druhého poločasu nastupujeme a domácí hráč řekne, že to bude ještě horší. Až za stavu 4:1 začal rozhodčí kompenzovat a pískal více proti domácím. V závěru zápasu jsme snížili na 4:2, v poslední minutě nařídil rozhodčí penaltu i proti domácím tak, aby si udělal alibi. Poté, co jsme ji proměnili, tak po rozehrávce zápas ukončil. Po ukončeném zápase bylo mnoho negativních emocí od našich hráčů, což nepodporuji, ale je možné se divit? Naši hráči hrají fotbal zadarmo s tím, že je to baví a že zajdou po zápase na pivo, ale tohle byl ztracený čas. Navíc nechybělo mnoho k tomu, aby se to tam popralo. Alarmující je, že se jedná o druhé kolo okresního přeboru," čertil se trenér Peček Petr Šafránek.