V sobotu bez fotbalu

03.11.2016 12:13

První listopadový víkend je tady. Na fotbal si musíme počkat až do neděle.

Neděle 6. listopadu

Dorost míří do Velkého Oseka, kde by měl potvrdit své postavení v tabulce a získat další body. Naše mužstvo je aktuálně na 2. místě tabulky. Na místo první ztrácí 9 bodů, má ale odehráno o dvě utkání méně, než vedoucí Vrdy. Velkému Oseku patří 7. místo s 13 body. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Procházka.

Žáci hrají doma, hostí Hořovicko!

Minulý víkend byl pro žáky náročný. Sehráli dva zápasy (pátek, neděle). Naše mužstvo v obou zápasech remízovalo 2:2. Hořovicko tento náročný program zvládlo se ziskem 3 bodů. Při pohledu na umístění je na tom lépe náš nedělní soupeř. Našemu mužstvu se navíc na domácím hřišti moc nedaří (5 zápasů -> 4 body). Utkání začne v 10:15, rozhodčí Bekešský.

Poté na sebe narazí sousedi v tabulce. Minulý víkend dopadl pro naše mladší žáky na 50%. Nejdříve překvapivá porážka na hřišti poslední Velimi, poté těsná výhra v Nymburce. Hořovicko minulý víkend ve dvou zápasech nebodovalo. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Bekešský.

V posledních dvou zápasech inkasovalo "A" mužstvo 12 branek a nezískalo ani bod. To Plaňany se v posledních zápasech zvedly. V minulém kole sice nebodovaly, když těsně podlehly Jevanům 1:2. Před tím ale dvakrát zvítězily. V tabulce se tak už dotáhly na naše mužstvo. V neděli v Plaňanech na sebe narazí 10. AFK (14 bodů) a 11. Plaňany (12 bodů). Utkání začne ve 14 hodin, rozhodčí Löwe.

Bohatý nedělní program zakončí na domácím hřišti "B" mužstvo, které vyzve Kšely. Béčko jede na vítězné vlně, v posledních třech zápasech získalo 9 bodů, navíc s výborným skóre 19:3! Kšely sbírají body především doma. Z venku přivezly ze čtyř pokusů pouze 2. Utkání začne ve 14 hodin, rozhodčí Podnecký.

Minulý víkend

Pátek 28. října

Velim - St. žáci 2:2

Kouřim - Dorost 0:6

Velim - Ml. žáci 2:1

Sobota 29. října

"A" - Žiželice 3:6

Tismice - "B" 3:8

Neděle 30. října

Dorost - J. Lhota 7:1

Nymburk - St. žáci 2:2

Nymburk - Ml. žáci 0:1