V sobotu těžká utkání, v neděli šance na výhry

27.03.2015 14:51

První víkend jarní části sezóny 2014/2015 je za námi. Nyní jsou na programu opět 4 zápasy.

Sobota 28. března

Přímý souboj sousedů v tabulce. Po domácí výhře nad Zelenčí zajíždí dorostenci do Městce Králové. Domácí mužstvo je na předposledním místě s 10 body, naše mužstvo je o místo výše s dvoubodovým náskokem. V boji o záchranu v I. A třídě jde oběma mužstvům o hodně. Doufáme, že naši hráči naváží na dobrý výkon z minulého kola a získají do tabulky důležité body. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Kubečka J.

Těžce vybojované tři body získalo "A" mužstvo minulý týden proti Krakovanům. V dalším kole je čeká opět tým ze špice tabulky, tentokrát 3. tým tabulky - Nučice. Oba týmy od sebe dělí pouhé 2 body! Nučice navíc do jarní části sezóny nevstoupily dobře, když prohrály 1:2 v Ratboři. O to větší motivaci budou mít proti našemu mužstvu, které ale chce napravit podzimní porážku z domácího hřiště. Utkání začne v 16 hodin, rozhodčí Vlk.

Neděle 29. března

Na stadionu AFK se bude hrát opět až v neděli. Dopoledne nastoupí starší žáci, kteří chtějí napravit špatný dojem z Jestřábí Lhoty, proti Týnci nad Sázavou. Naše mužstvo bude tentokrát favoritem utkání. Nastoupí totiž proti poslednímu týmu soutěže, který z deseti pokusů získal pouhé 4 body. Na podzim navíc naši žáci dokázali v Týnci zvítězit jednoznačně 7:0. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Wolfram.

"B" mužstvo se po výhře ve Vrbové Lhotě posunulo ze sestupových hranic, každopádně je potřeba získat další body. A co třeba hned doma proti Tuchorazi "B". Na podzim naše mužstvo zvítězilo v Tuchorazi jednoznačně 9:1, ale nyní je v tabulce mezi oběma týmy rozdíl pouhé 2 body. Za celou podzimní část "B" mužstvo zvítězilo na domácím hřišti (v normální hrací době) pouze jednou. I tuto bilanci je potřeba napravit. Utkání začne v 16 hodin, rozhodčí Flígr.

Minulý víkend

Jestř. Lhota - St. Žáci 8:0

Vrb. Lhota - "B" 1:3

Dorost - Zeleneč 3:0

"A" - Krakovany 1:0