Venku se nedaří

14.11.2014 09:11

Na hřištích soupeřů se našemu "A" mužstvu v posledních zápasech nedaří. Tentokrát v průběhu utkání v Jevanech neudrželo dvoubrankové vedení. Konečný výsledek: 4:3 pro nováčka okresního přeboru.

„Zápas jsme začali velmi aktivně a mladé hráče Peček jsme nepouštěli za půli. Své šance jsme však neproměnili, a tak z rychlého protiútoku udeřili hosté. Po zbytečném faulu Pepře dostali šanci zahrávat pokutový kop a tuto šanci využili. Od této chvíle se hra vyrovnala a Pečky po rohovém kopu upravily na 0:2. Tentokrát nás to však nezlomilo a uzdravený Krákora v 38. minutě zahrával přímý volný kop, který hostující brankář  jen vyrazil před sebe a dobíhající Novák hlavou snížil.  Další branka na sebe nedala dlouho čekat. O dvě minuty později chytrým lobem přehodil Krákora brankáře a vyrovnal.  Druhý poločas jsme začali opravdu velkým náporem. V 50. minutě po centru Prejska nás dostal svým druhým gólem do vedení Novák. K navýšení skóre došlo v 55. minutě, kdy se po přihrávce Panenky konečně trefil náš kanonýr Koula a upravil stav zápasu na 4:2. Nutno říci, že do konce zápasu jsme měli ještě spoustu šancí, které jsme však neproměnili. Poslední slovo měli hosté. Po špatné rozehrávce naší obrany snížili na konečných 4:3. Rád bych pochválil své hráče, kteří po delší době dali do zápasu bojovné srdce. Potěšili tím své jevanské a voděradské fanoušky, kteří vytvořili velmi hezkou atmosféru zápasu," řekl trenér Jevan Jan Lahoda.

„Utkání jsme začali dobře, ve 32. minutě jsme vedli o dva góly, jenomže v závěru první půle jsme vyrobili dvě fatální hrubky, které soupeř potrestal. Na začátku druhého poločasu jsme si zalaškovali a soupeř šel do dvoubrankového vedení. Z naší strany trestuhodné. Když byl v 69. minutě po druhé žluté vyloučený Plaček, to nás trochu nabudilo. Začali jsme hrát trochu důrazněji, ale snížení přišlo až minutu před koncem, přestože jsme předtím měli šance na vstřelení branky. Domácí vysvobodil až hvizd rozhodčího, který zápas ukončil. Domácí se hodně radovali z vítězství. My takhle hrát nemůžeme. Před posledním utkáním podzimní části si na domácím hřišti musíme napravit reputaci," uvedl trenér Peček František Hovorka.

zdroj: Kolínský deník

Branky: 2x Růžička st., Jedlička

Sestava: Svatuška - Macháček, Hovorka J., Plaček, Zelenka - Materna, Modrovič, Hanzelín, Růžička ml. - Jedlička, Růžička st.

Na střídání: Hovorka P., Soukup, Malý, Šteffen, Kruliš

ČK: Plaček