Víkend bez zisku bodu

10.10.2013 20:06

Nevydařený víkend mají za sebou mužstva AFK Pečky. Ani jedno totiž nedokázalo bodovat!

Sobota 12. října

Mladší žáci se představí u sousedů. Pouze dva dny po důležitém zápase s Jestřábí Lhotou nastoupí na hřišti týmu z druhého konce tabulky. Našim hráčům se zatím daří, doufáme, že formu potvrdí i v derby. Zápas v Radimi začne ve 13:30, rozhodčí Burda.

Druhý víkend po sobě narazí "B" mužstvo na favorita soutěže. S prvním prohrálo, nyní míří do Jevan, které jsou se sedmnácti body na 2. místě. Naše mužstvo je aktuálně na 10. místě, ale pouze s jednobodovým náskokem před Dobřichovem, který je na předposledním místě. Zápas začne v 16 hodin, rozhodčí Pikner.

Neděle 13. října

Dorostu to letos nejde. Se čtyřmi se krčí na 12. místě tabulky. V neděli přivítá navíc doma těžkého soupeře - Benátky nad Jizerou, které jsou na 3. místě! Naši hráči můžou v utkání jen překvapit. Zápas začne v 10:15, rozhodčí Nepovím.

Teď nebo nikdy. "A" mužstvo přivítá v dalším kole na domácím hřišti poslední tým tabulky - Volárnu. Tým, který nezískal ještě ani jeden bod a má hrozivé skóre 1:29! Výhra by mužstvu jistě pomohla. V tomto utkání je naše mužstvo favoritem, doufejme, že tuto roli potvrdí. Zápas začne v 16 hodin, rozhodčí Vlk.

Přípravky

V pondělí 14. října nastoupí na domácím hřišti starší přípravka proti Zásmukám (16 hodin) a mladší přípravka "A" proti Velkému Oseku (16:30). Ve středu 16. října poté hraje mladší přípravka "B" na hřišti FK Kolín "A" (16:30).

Minulý víkend

Třebovle - "A" 1:0

"B" - Plaňany 1:2

Litol - Dorost 3:0