Víkend zachránila neděle

20.10.2012 08:01

Minulý víkend je za námi a de facto se nic nezměnilo: ''A'' mužstvu a dorostu se stále nedaří, žáci opět bodovali a ''B'' mužstvo se konečně dočkalo výhry.

V sobotu dopoledne nastoupili dorostenci v Choceradech. Na utkání odjelo pouze 11 hráčů a podle toho se také vyvíjelo utkání. Naši hráči se sice dostali do vedení, ale postupem času docházely síly a vedení bohužel neudrželi. Chocerady - Dorost 4:1 (0:1)

Odpoledne čekalo ''A'' mužstvo utkání v Libodřicích. Situace byla podobná jako u dorostu - k utkání odjelo 12 hráčů. Naši hráči sice měli dobrý start do utkání, ale ani jednu šanci bohužel nedokázali nevyužít. Domácí se poté dostali do vedení. Klíčový moment celého zápasu se odehrál v rozmezí 44. - 45. minuty. AFK se povedlo ve 44. minutě vyrovnat na 1:1, ale hned v zápětí se domácí gólem do šatny dostali znovu do vedení. Vedení ve 2. poločase ještě navýšili na konečných 4:1 (2:1)!

První výhra přišla až v neděli. Žáci si na domácím hřišti poradili s Milovicemi a zvítězili 6:3 (4:2)!

V neděli odpoledne se čekalo, zda se po třech zápasech bez bodu a bez vstřelené branky prosadí naše ''B'' mužstvo. Krásné a vyrovnané utkání proti Dobrému Poli nakonec naši hráči zvládli a zvítězili těsně 1:0 (1:0)!

 

TENTO VÍKEND:

20. října

Kšely - Žáci               13:45

''A'' - J. Lhota              15:30

21. října

Dorost - Mnichovice    10:15

Tuklaty - ''B''               15:30