Voda ustupuje, odehrají se ale všechna víkendová utkání?

06.06.2013 12:14

Všichni doufáme, že už jsme z nejhoršího venku! Velká voda, která zasáhla téměř celou republiku, neminula ani Pečky. Minulý víkend se tedy stihl uskutečnit pouze turnaj přípravek.

Minulý víkend:

De facto celý turnaj provázel déšť. Ten zapříčinil zkrácení turnaje a změnu systému vyřazovacích bojů. Mladší přípravka skončila na konečném 5. místě! Všechny výsledky a tabulky MANVER CUPU 2013 najdete zde.

Pátek 7. června:

Odložené utkání sehraje dorost v Červených Pečkách, které mělo být původně sehráno v neděli 2. června. Jelikož i v Červených Pečkách bylo hřiště pod vodou, tak se oba oddíly dohodly na náhradním termínu. Začátek zápasu v 18 hodin, rozhodčí Holý.

Sobota 8. června:

Od 15.15 hod. by měli své utkání odehrát mladší žáci proti Cerhenicím. Mužstvo Cerhenic hraje svá utkání na hřišti ve Vrbové Lhotě, které ale také zasáhla velká voda. Zatím je tedy otazník nad sehráním tohoto zápasu.

Od 17 hodin nastoupí na domácím hřišti "A" mužstvo proti Červeným Pečkám "B". Hosté budou na našem hřišti bojovat o udržení v soutěži, tudíž naše hráče nečeká nic lehkého. Rozhodčí: OFS Kutná Hora.

Neděle 9. června:

V 10.15 hod. se představí na domácím hřišti dorost, který přivítá Záboří nad Labem. Hosté jsou jedním z velkých překvapení letošního ročníku. Minulou sezónu tým bojující o záchranu, letos tým bojující o 2. místo! V nedělním utkání na sebe narazí čtvrtý tým tabulky proti třetímu, rozdíl mezi nimi je jeden bod! Rozhodčí: bude doplněno.

"B" mužstvo čeká derby v Plaňanech. Domácí budou v utkání favoritem, protože bojují o čelo tabulky a o postup do okresního přeboru. Začátek utkání v 17 hodin, rozhodčí Stupka.

Termíny odložených zápasů:

Červené Pečky - Dorost              7. června 2013 od 18 hod

FK Kolín "B" - "A"                    13. června 2013 od 17.30 hod

Doporučujeme sledovat webové stránky AFK Pečky a stránky AFK na Facebooku, kde Vás budeme případně informovat o odložení zápasů a náhradních termínech!

Na Facebooku AFK Pečky také najdete fotografie stadionu AFK pod velkou vodou.