Vstřelí hráči ''B'' mužstva po 270 minutách branku?

13.10.2012 00:03

Tento víkend zahájí v sobotu 13. října od 10:15 dorost na hřišti Chocerad. Nepříjemný soupeř (zároveň nováček soutěže) prozatím doma příliš neboduje, za to se mu ale daří na hřištích soupeřů. Naše mužstvo získalo v posledních 2 kolech 4 body. Náš dorost bude bojovat s těžkým soupeřem a i s velkou marodkou. Více na stránkách dorostu zde. Rozhodčí Macháček M.

Od 16:00 se rozehraje utkání Libodřic proti AFK Pečky ''A''. Podle slov trenéra Hovorky je pro naše mužstvo lepší hrát pouze na hříštích soupeřů, odkud si už odvezlo 4 body. V tabulce dělí oba sobotní soupeře pouze 2 body, a tak v případě výhry může naše Áčko poskočit před svého sobotního soupeře.

Fanoušci AFK se dočkají fotbalu na stadionu AFK až v neděli, nejdříve žáci proti Milovicím. Naši žáčkové zvítězili ve čtvrtek v dohrávaném utkání v Českém Brodě 6:3 a jsou tak stále v kontaktu s čelem tabulky! Souboj 3. týmu tabulky proti 6. týmu tabulky startuje ve 14:00!

3 zápasy čekají hráči našeho Béčka na vstřelenou branku. Naposledy se prosadili 16.9. proti Nučicím. Nyní přijede do Peček mužstvo Dobrého Pole - 2. tým III. třídy! Náš tým se propadá tabulkou a aktuálně je AŽ na 8. místě. Doufejme tedy všichni v zisk tří bodů a posun vzhůru v tabulce. Utkání startuje v neděli 14. října od 16:00. Rozhodčí: OFS Pha-vých

 

Minulý víkend:

''A'' - Kouřim 2:3

Rostoklaty - ''B'' 1:0

Dorost - Kouřim 7:0

Č.Brod - Žáci 3:6