Výhra nad lídrem

05.11.2017 20:11

Utkání plné obratů. Starší žáci porazili na domácím hřišti FC Mělník 4:3!

Utkání jsme začali velmi povedeně, po domluveném signálu ihned po rozehrání se po dlouhém pasu Mullera dostal k centru Nedvědil a osamocený Bydlák rozvlnil soupeřovu síť poprvé. A byl to právě Bydlák, který v prvních minutách dělal soupeří největší problémy. Po jeho dalším úniku zabojovali Moravec se Zdeňkem Mullerem, ten přihrál Nedvědilovi, který z hranice vápna konečně ukázal svou slušnou střelu a nedal brnakáři hostí šanci - 2:0. Následný čas prvního poločasu jsme ale zbytečně nechali soupeře držet míč na jeho kopačkách, hráči Mělníka dokazovali proč jsou na vrcholu tabulky. Odměnou jejich slušné hry byla vstřelená branka po našem špatném obsazení v pokutovém území. Zcela volný hráč na malém vápně dokázal centrovaný míč uklidit hlavou za bezmocného brankáře Olivera. Další branka v první půli již nepadla, odpískaný poločas byl pro nás vysvobozením.

Druhý poločas oproti prvnímu začal pro nás velmi špatně, soupeř nás zatlačil na naší polovinu a dělal naší obraně velké problémy. Zcela po zásluze po necelé čtvrthodině vyrovnal a zanedlouho, v 54. minutě, se dokonce ujal vedení po šťastné střele z větší vzdálenosti, která zapadla pod břevno naší brány. Obraz zápasu jsme se poté snažili změnit střídáním. To částečně pomohlo, důležitým faktorem také bylo, že se rozehrál (tradičně později) náš "špílmachr" Zborník. Ten dokázal střelou z vápna v 61. minutě vyrovnat a v 66. minutě po pěkné souhře střídajících hráčů Majera a Hoznauera, Jardovu krásnou přihrávku za obranu hostí zužitkovat v náš vítězný gól. Zbytek zápasu jsme si již pohlídali a vybojovali cenné tři body.

Branky: 2x Zborník, Nedvědil, Bydlák

Sestava: Stuchlík - Němec, Müller P., Zajíc, Havelka, Trumpus A., Bydlák, Zborník, Nedvědil, Müller Z., Moravec

Na střídání: Majer, Vrba, Marek, Pachl, Hoznauer, Trumpus T.