Výhru si připsali pouze žáci

01.11.2013 21:49

Minulý víkend si připsali výhru pouze mladší žáci. Ostatním mužstvům se vůbec nedařilo.

Sobota 2. listopadu

Těžké utkání čeká dorost v Lysé nad Labem. V zápase sousedů v tabulce budou mírným favoritem domácí, naše mužstvo totiž stále trápí marodka. Zápas začne v 10 hodin, rozhodčí Procházka.

O body se pojede "A" mužstvo porvat do Velkého Oseka. Naši hráči si budou muset dát pozor na nejlepšího střelce okresního přeboru Jiřího Fořta, který vstřelil v sezóně již 13 branek. Domácí bojují o čelo tabulky, naši hráči mají náskok 1 bod před Radimí "B", která je na předposledním místě. Zápas začne ve 14 hodin, rozhodčí Novák.

Neděle 3. listopadu

Mladší žáci na čele tabulky! V posledním kole podzimní části sezóny narazí na domácím hřišti na Straky. Soupeř je aktuálně na 3. místě, doufejme, že naši hráči potvrdí roli favorita a připíše si do tabulky další 3 body. Zápas začne v pravé poledne, rozhodčí Netáhlík.

Další derby čeká "B" mužstvo. Po Dobřichovu se v Pečkách představí Cerhenice. Oba týmy od sebe dělí 5 míst a 6 bodů. Lépe jsou na tom hosté, ale našemu mužstvo se doma proti Cerhenicím v poslední době daří. Snad se to potvrdí i tentokrát. Zápas začne ve 14 hodin, rozhodčí Netáhlík.

Minulé zápasy

"A" - Nučice 0:1

Dobré Pole - "B" 4:2

Dorost - Městec Králové 1:2

Kouřim - Mladší žáci 0:5