Výkon nic moc, ale výhra...

04.04.2017 08:25

AFK PEČKY  -  TJ TATRAN SEDLČANY   3 : 0  (1 : 0)

Proti týmu ze Sedlčan jsme nepředváděli nijak oslnivý výkon, přesto nám stačil na celkem pohodové vítězství. Po úvodu utkání kdy jsme se snažili o kombinační hru, přišel z naší strany útlum a výsledkem byl zatím nejhorší výkon z jarních utkání. Naštěstí nám pomohl vstřelený gól po pěkné akci středem hřiště. Buřič vyslal kolmou přihrávku mezi beky na nabíhajícího Zborníka, který přihrávkou našel zcela volného Nedvědila, pro kterého nebyl problém trefit odkrytou bránou a to zázračně pravou nohou :-)  Po této brance jsme měli po celý zbytek utkání již více ze hry, i když k optimálnímu výkonu jsme měli dost daleko. Zvláště krajní záložníci si vybrali horší den, stejně tak oba útočníci neoplývali výraznou formou, i když zvláště u Kuby Nedvědila nemůžu nezmínit jeho aktivitu. 

Druhá půle se odehrávala většinou na hostující polovině, soupeř se dostal k naší bráně jen sporadicky. Naše převaha vyústila v další vstřelenou branku po akci Buřiče s Kašpárkem a znovu zakončujícím Nedvědilem znovu do prázdné brány. A když se po další akci slušně hrajícího Vojty Buřiče trefil premiérově a nevídaně s přehledem Moravec, bylo o výsledku rozhodnuto.

BRANKY: NEDVĚDIL 2, MORAVEC

SESTAVA: CMÁR, MULLER, STŘEDA, KRUPKA, SOUKUP, HOZNAUER (57.HAVELKA), ŠVÁRA (66.MAREK), BUŘIČ, KAŠPÁREK, ZBORNÍK (63.MORAVEC), NEDVĚDIL (66.PACHL).