Výsledky turnajů přípravek

05.06.2012 21:14

Fotbalové turnaje AFK Pečky

 

Fotbalový klub AFK Pečky připravil pro nejmladší kategorie fotbalistů jarní nabídku domácích turnajů, které navazovaly na úspěšné minulé ročníky. Snahou organizátorů bylo obsazení kvalitními týmy a přesto, že vzrostla v okolí velká konkurence těchto pořádaných akcí, podařilo se na městský stadion přilákat opět mužstva zvučných jmen. Nejen děti se tak mohly těšit na prestižní duely, i pro trenéry byly určitě zápasy zajímavou konfrontací.

 

 

 

Turnaj AFK Pečky – přípravka 2001 a ml. 1.5.2012

 

První z turnajů se konal pro kategorii starší přípravky. Od příští sezóny se toto mužstvo posouvá do mladších žáků a tak jsme se rozhodli již tento turnaj sehrát na půlky hřiště v počtu 7+1. Do turnaje se přihlásilo 9 mužstev: AFK Pečky, MFK Chrudim, SK Benešov, FK Kolín 02, ABC Braník 02, FC Velim, Meteor Praha, Union Vršovice, FK Náchod. V tomto počtu přihlášených mužstev se nabídl ten nejspravedlivější systém a to každý s každým. Naše mužstvo nemělo vůbec vydařený vstup do turnaje. Po třech úvodních porážkách ale přišlo probuzení a konečně také okamžiky, které potěšily trenéry a příznivce domácího AFK. Prohra se silným soupeřem v posledním utkání nás už "jen" připravila o lepší umístění. Skončili jsme tak na 6.místě s 10 body a skóre 8:14. Výsledky našeho mužstva:

AFK Pečky – ABC Braník 0:1, - Meteor 0:4, - Benešov 1:2, - FK Náchod 1:0, - FK Kolín 2:0, - FC Velim 0:0, - Vršovice 2:1, - Chrudim 2:6.

 

Konečné pořadí:

1.Meteor, 2.Chrudim, 3.Vršovice, 4.Náchod, 5.Velim, 6.Pečky, 7.Kolín, 8.Benešov, 9.Braník.

 

Nejlepším hráčem byl vyhlášen Matyáš Sedlák – AFK Pečky

 

Sestava AFK Pečky: Míra Cmár, Vojta Buřič, Matěj Soukup, Lukáš Novák, Maty Sedlák, Tom Holub, Filip Sosvor, Honza Vilím, David Levkiv, Tom Švára, Ondra Mázl, Robert Muller, Kryštof Helák, Evžen Kononov.

 

 

 

 

Turnaj AFK Pečky – přípravka 2003 a ml. 8.5.2012

 

Druhý květnový svátek znamenal druhý turnaj, tentokrát pro mladší přípravku. Na třech minihřištích mezi sebou soupeřilo 10 týmů, hrálo se v počtu 5+1 a opět systémem každý s každým. Každé mužstvo sehrálo 9 utkání po 15-ti minutách. Turnaj byl obsazen těmito týmy: AFK Pečky, Tempo Praha, Polaban Nymburk, SK Benešov, Podolí Praha, Boheminas 1905 r.04, Sparta Kutná Hora, Bohemia Poděbrady, Jestřabí Lhota, Aritma Praha. Naše mužstvo se pod vedením trenéra Jindry Fejfara umístilo na konečném 5.místě, když za 4 výhry, 2 remízy a 4 porážky získalo 14 bodů se skórem 14:14. Výsledky mužstva AFK Pečky:

AFK Pečky – Tempo 1:4, - Kutná Hora 1:2, - Nymburk 1:1, - Podolí 1:2, - Bohemians 3:2, - Benešov 2:1, - Poděbrady 1:1, - Aritma 1:0, - J.Lhota 3:1.

 

Konečné pořadí: 1.Tempo, 2.Podolí, 3.Benešov, 4.Kutná Hora, 5.Pečky, 6.Aritma, 7.Poděbrady, 8.Nymburk, 9.Bohemians 1905, 10.Jestřabí Lhota.

 

Nejlepším hráčem byl vyhlášen: Jakub Středa – AFK Pečky

 

Sestava AFK Pečky: Ondra Fejfar, Vojta Urban, Honza Poula , Patrik Muller, Jakub Středa, Honza Krupka, Tomáš Havelka , Tomáš Němec, Zdeněk Muller, Filip Horák, Kuba Moravec, Natálka Trikalová.

 

 

 

 

Turnaj AFK Pečky – přípravka 2005 a ml. 2.6.2012 MANVER Cup

 

Poslední ze série turnajů byl pro ty nejmenší, předpřípravkové děti. Turnaj byl pořádán pod záštitou hlavního sponzora spol. MANVER, která prostřednictvím pana Homana finančně podpořila mládežnické týmy v Pečkách a na tento turnaj připravila krásné ceny. Také díky Honymu Piknerovi, trenérovi tohoto ročníku ve Spartě Praha, byl turnaj velmi kvalitně a maximálně obsazen. Po odhlášení Neštěmic na poslední chvíli, startovalo v turnaji 15 týmů ve skupinách:

A - AFK Pečky, SK Úvaly, Loko Chomutov, SK Nusle

B – Sparta Praha, FC Velim, Sokol Kolovraty

C – Jestřabí Lhota, FK Náchod, Baník Most, SK Benešov

D – SK Jičín, SK Slaný, Bohemians 1905 r.06, Bohemia Poděbrady

 

V systému turnaje postupovaly 2 nejúspěšnější mužstva do skupiny o 1.-8. místo, zbývající do skupiny o 9.-15.místo, kde pokračovaly zápasy každý s každým o konečné umístění. Celý turnaj se odehrál na 4 minihřištích, v patnáctiminutových zápasových porcích, s počtem hráčů v poli 4+1. Pro naše děti a trenérskou dvojici Martin Felix a Michal Svatuška byl jistě úspěchem samotný postup ze základní skupiny po výsledkách: AFK Pečky – Úvaly 0:3, - Chomutov 3:0, - Nusle 5:2.

Ve finálové skupině sice náš tým už tolik úspěšný nebyl, ale bojovnost a nasazení rozhodně dětem nechyběly. Výsledky ve skupině o 1.-8.místo:

AFK Pečky : Sparta 2:4, -Velim 1:3, -Náchod 0:3, -Most 5:4, -Slaný 1:3, -Poděbrady 2:3.

Fotbalová školička AFK Pečky skončila na 8.místě se 3 body a skóre 11:23.

Konečné pořadí: 1.Sparta Praha, 2.Náchod, 3.Slaný, 4.Úvaly, 5.Most, 6.Velim, 7.Poděbrady, 8.Pečky, 9.Nusle, 10.Kolovraty, 11.Benešov, 12.Bohemians 1905, 13.Jestřabí Lhota, 14.Chomutov, 15.Jičín.

 

Sestava AFK Pečky: Ondra Fejfar, Matěj Arazim, Vojta Kozák, Jakub Zajíc, Samuel Svatuška, Oliver Stuchlík, David Vrba, Natálka Trikalová, Jarda Vorlíček, Matyáš Středa, Filip Zradička, Mikuláš Korouš

 

 

 

 

Chtěl bych poděkovat všem, kdo se podílel na organizaci a průběhu těchto krásných turnajů a také sponzorům: Martin Homan-spol. MANVER, Milan Paluska-Křížův mlýn, Jaroslav Vorlíček-Hospoda na hřišti, díky kterým mohly být dětem za jejich výkony předány bohaté ceny.

 

 

Zdeněk Buřič

AFK Pečky