Využije áčko domácího prostředí k dalšímu bodovému zisku?

22.09.2012 09:41

Předposlední zářijový víkend je tady a fanoušci AFK Pečky se mohou těšit na dvě utkání, které se sehrají na domácím stadionu AFK.

Víkend zahájí v sobotu 22. září od 16:30 ''A'' mužstvo, to v rámci 5. kola přivítá na domácím hřišti Velký Osek. Naši hráči získali z posledních dvou utkání 4 body a prozatím jsou na 10. místě tabulky. Náš sobotní soupeř je na tom jen o dva body a o dvě místa lépe. V minulém kole dokázal Velký Osek doma porazit 3:1 Konárovice, naši hráči si přivezli bod z Radimi ''B'' za remízu 1:1!  Rozhodčí: Pikner

V stejný čas nastoupí ''B'' mužstvo ve Kšelích. Mužstvo bude určitě oslabené o některé hráče, kteří nastoupí za Áčko. Naši hráči se minulý týden prostříleli do čela tabulky, když doma ve vyrovnaném utkání dokázali porazit Nučice 2:0! Kšely dokázaly minulý víkend vyhrát v Horních Krůtách 2:1 a v aktuální tabulce jsou na 9. místě se ziskem 4 bodů. Doufejme tedy, že naše Béčko potvrdí své umístění v tabulce. Rozhodčí: Kratochvíl M.

Víkend zakončí v neděli v 10:15 dorost. Ten minulý víkend získal své první body v sezóně, díky výhře 6:0 v Radimi! Uvidíme tedy, zda naše hráče první výhra v sezóně ''nakopla''. Soupeřem dorostu budou v neděli 23. září Teplýšovice. Nepříjemný soupeř z Benešovska je díky horšímu skóre na 12. místě. Naši hráči jsou na místě 10. Oba týmy mají shodně 3 body. Rozhodčí: Hron