Z 0:2 na 3:2

12.11.2017 13:50

Mladší žáci zvítězili na hřišti Unionu Čelákovice 3:2!

Parádní obrat!

Před utkáním panovala v kabině dobrá nálada, která většinou značí bojovný a týmový výkon. První poločas byl vyrovnaný a nabízel šance na obou stranách. Bohužel po nedůrazu a individuálních chybách jsme se ve 12.minutě ocitli v nepříjemné situaci za nepříznivého stavu 0:2. Protože do konce zbývalo spoustu času, příliš to hráče nerozhodilo. Cítili, že i přes špatný start se dá stále utkání otočit. Od této chvíle již byl Ondra Fejfar v bráně nepřekonatelný a skvělými zákroky nedovolil navýšení skóre. Nejlepší střelec Ondra Majer jako správný kapitán konečně po několika neproměněných příležitostech zavelel k obratu první brankou.  V zápětí následovala po odraženém míči daleká pumelenice stále se zlepšujícího Matyho Středy, která nedala jinak vynikajícímu brankáři sebemenší šanci. Velký tlak ale poločasová pauza nepřerušila. Převaha stále gradovala a bylo jen otázkou času než vstřelíme branku. Trochu jsme se nechali unést útočením a v obraně se objevovaly zbytečné mezery. Naštěstí soupeř z protiútoků nedokázal skórovat, zatímco pár minut před koncem se povedlo Vojtovi poslat do velké šance opět našeho šutéra Ondru, který bezpečně uklidil podél brankáře míč do sítě a tím dokonal parádní obrat. Nebyl to nádherný fotbal, ale heroickým výkonem přetlačili Pečáci přetlačili domácí fotbalisty. Bojovníci tentokrát zaslouženě odváží domů všechny tři body!

Branky: 2x Majer, Středa

Sestava: Fejfar - Vrba, Vorlíček Ji., Středa, Kozák, Stuchlík, Arazim, Pošík, Nádeník, Novotný, Ort, Zaňák, Majer, Zajíc, Vorlíček Ja.