Z výroční schůze AFK

15.02.2012 20:34

V pátek 20.1.2012 se v budově ZUŠ v Pečkách uskutečnilo od 18.00 hodin výroční zasedání valné hromady, která kromě běžného programu měla i program volební. Zúčastnění hráči, funkcionáři, fanoušci a hosté, nejprve vyslechli hodnocení sportovní a hospodářské činnosti klubu za uplynulý rok. Členové výboru ve svých zprávách mimo jiné apelovali na co nejrychlejší návrat mužstev dospělých do vyšších soutěží, který je hlavním cílem následujícího období. Kladně byla hodnocena práce s mládeží. Zároveň vyslovili přání, aby se do činnosti AFK zapojilo více lidí, kteří mohou jakkoliv pomoci k zajištění úkolů a k vytvoření lepších podmínek k řízení klubu. Hodnocení výsledků jednotlivých mužstev poté provedli trenéři a vedoucí týmů.

Slavnostním okamžikem bylo předávání cen nejúspěšnějším sportovcům v kategorii mládeže za nejvíce nastřílených gólů a nejlepší účast v roce 2011. Oceněni byli:

 

Patrik Muller – nejlepší střelec, Jakub Středa – nejlepší účast (mladší přípravka)

David Levkiv – nejlepší střelec, Matěj Soukup . nejlepší účast (starší přípravka)

Tomáš Jedlička – nejlepší střelec, Daniel Hovorka – nejlepší účast (žáci)

Štěpán Růžička – nejlepší střelec, Jaroslav Ontl – nejlepší účast (dorost)

 

V části volebního bloku nedošlo k rozšíření kandidátky a tak bylo účastníky valné hromady odsouhlaseno zvolení výkonného výboru ve staronovém složení Jaroslav Lukáš, Zdeněk Buřič, Jaroslav Vorlíček a Petr Veselý. Po hodině a půl uzavřela závěrečná diskuze hodinu a půl trvající program. Zasedání valné hromady bylo přítomno celkem 40 lidí.

 

!!!  Z hráčů A + B mužstev se zúčastnilo pouze 8 lidí. Je veliká škoda, že jednou za rok si nedokážete splnit svoji členskou povinnost, že se nezajímáte o výsledky klubu, jeho hráčů, nezajímáte se o názory ostatních. Je veliká škoda, že nedokážete projevit klubismus, vytvořit důstojnější atmosféru zasedání a ocenit (byť třeba kritickým postojem) práci druhých. Nezájem většiny z vás je špatnou vizitkou klubu vůči veřejnosti.

 

Zdeněk Buřič