Začátek se nepovedl

29.08.2013 13:23

První víkend nové sezóny je za námi. Bohužel se ani jednomu ze tří mužstev AFK nepodařilo bodovat. "A" mužstvu nepomohly na domácím hřišti ani tři vstřelené branky, "B" mužstvu na hřišti soupeře dokonce čtyři!

Sobota 31. srpna:

Tato sobota bude patřit "B" mužstvu, které čeká utkání v Tuchorazi. Domácí "B" tým vstoupil do sezóny porážkou 1:4 v Jevanech, naše mužstvo prohrálo v přestřelce v Tuklatech 4:5! Doufejme, že se našemu mužstvu podaří získat první sezónní body. V loňské sezóně zvítězilo naše "béčko" v obou zápasech (venku 2:1, doma 8:0). Začátek zápasu v 17 hodin, rozhodčí Pluhař.

Neděle 1. září:

V tradičním čase se na domácím hřišti představí dorostenci. Ti v prvním utkání doma prohráli 0:1 s nováčkem soutěže - TJ Dynamo Horní Bučice. Dalším soupeřem budou Úvaly. Ty se v Pečkách představí po dvou letech. Jejich poslední představení na našem stadionu skončilo ostudnou porážkou 1:10. Do letošní sezóny vstoupily domácí porážkou 0:7 s Kosmonosy. Utkání dvou týmů, které jsou zatím bez zisku jediného bodu, začne v 10:15 hodin, rozhodčí Nepovím.

Odpoledne nastoupí na domácím hřišti i "A" mužstvo. Po úvodní porážce s Libodřicema bude chtít mužstvo určitě bodovat, ale proti bude stát těžký soupeř - Sokol Jestřábí Lhota (v 1. kole doma prohra s Týncem n/L 2:3). V loňské sezóně si AFK doma s Jestřábí Lhotou poradilo a připsalo si tři body za těsnou výhru 1:0. Vedení mužstvu by určitě takový výsledek stačil i v nedělním utkání. Začátek zápasu v 17 hodin, rozhodčí Netáhlík.

Přípravky:

Naplno se rozjíždí i soutěže přípravek. V pondělí 2. září nastoupí starší přípravka na hřišti FK Kolín "B", v úterý 3. září mladší přípravka "A" na hřišti AFK Kolín a ve středu 4. září mladší přípravka "B" ve Velkém Oseku. Všechna utkání začínají v 17 hodin.

Minulý víkend:

"A" - Libodřice 3:4

Tuklaty - "B" 5:4

Dorost - Horní Bučice 0:1