Žáci mohou slavit celkové prvenství

06.06.2014 14:20

Předposlední víkend sezóny 2013/2014 je tady. A nás čekají zajímavé souboje.

Sobota 7. června

V sobotu je na programu jedno utkání, ale klíčové. "A" mužstvo se představí v Polepech. Po pěti výhrách v řadě se naše mužstvo posunulo už na 5. místo tabulky. A myslí ještě výš. Proti se postaví 7. tým tabulky, které na naše mužstvo ztrácí pouhé 2 body. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí OFS Nymburk

Neděle 8. června

Dorostence čeká utkání v Záboří nad Labem. Naše mužstvo musí ještě bojovat, aby se umístilo nejhůře na 12. místě. Na hřišti posledního týmu tabulky musí bodovat, aby si toto umístění potvrdilo. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Pospíšil.

Možná tento víkend budou moci slavit mladší žáci. V Českém Brodě proti sobě nastoupí první dva týmy tabulky, které dělí pouhé 3 body! Jenže podzimní utkání ovládlo naše mužstvo poměrem 11:3. O první místo by mladší žáci AFK přišli v případě, že by prohráli minimálně o 9 branek. Doufejme, že tato situace nenastane a žáci potvrdí svojí neporazitelnost. Utkání začne ve 14:45, rozhodčí Flierg.

Víkend zakončí na domácím hřišti "B" mužstvo. V domácí derniéře se postaví proti Rostoklatům. Půjde o zápas sousedů v tabulce. Naše mužstvo je na 7. místě s 35 body, hosté na 6. místě mají o bod více. V posledních dvou kolech získalo "B" mužstvo 6 bodů. Prodlouží vítěznou sérii o tomto víkendu? Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Bekešský.

Přípravky

Pondělí 9. června: Velim - Starší přípravka od 17 hodin

Středa 11. června: FK Kolín "B" - Mladší přípravka "A" od 17 hodin

Středa 11. června: Jestřábí Lhota - Mladší přípravka "B" od 17 hodin

Minulý víkend

"A" - Velký Osek 3:1

Cerhenice - "B" 2:5

Dorost - Lysá n/L 0:3

Straky - Žáci 0:8

Anketa

Budou po nedělním zápase v Českém Brodě slavit mladší žáci celkové prvneství v tabulce?

Ano (10)
Ne (7)

Celkový počet hlasů: 17