Žáci si zastříleli

02.10.2017 17:27

Mladší žáci doma rozdrtili Kosmonosy 10:1!

Pečecké gólové hody!

Na domácím hřišti jsme tentokrát v roli favorita přivítali soupeře z Kosmonos. Začátek sice patřil domácím, ale po několika neproměněných šancích a tyčce Ondry M. soupeř v 5.minutě udeřil. To nás ale příliš nerozhodilo a bylo to poslední, co jsme soupeři v zápase povolili. V 11.minutě rozehrál Vojta Kozák rohový kop, který zakončil Maty Středa. Následovaly hodně vydřené a takřka dotlačené branky Ondry Majera a Olivera Stuchlíka. Do poločasu ještě navýšil skóre Ondra Fejfar chytrou střelou podél brankáře, což domácí hráče uklidnilo a pauza probíhala v poklidném a srandovním duchu.

Hned v úvodu druhé půle krásná souhra útočníků Stuchlík-Fejfar, kdy zpětná a přesná nahrávka od Olíka směřovala na Ondru, který levou nohou z první trefil krásně o tyč za záda bezmocného brankáře. Následoval pas od Járy Vorlíčka na skórujícího Ondru Majera. Z rohového kopu i podruhé trestal Maty Středa, který pobavil diváky svým obvyklým oslavným tanečkem. Další branku přidal po odraženém balónu Kuba Zajíc střelou z velké dálky, po doteku beka a změně směru hostující strážce svou svatiny opět neuhlídal. Parádní příhrou Vojty Kozáka si přehodil ve sprintu Pavel Nádeník z levé nohy na pravou,položil a oblafl gólmana a do prázdné branky zakončil další pěknou akci. Závěrečný a poslední útok zápasu skončil desátým gólem. Jára Vorel českou uličkou poslal Adama Novotného, který se v jednoduché pozici nemýlil. Brankostroj se tak zastavil na čísle 10.

Branky: 2x Fejfar, 2x Majer, 2x Středa, Stuchlík, Novotný, Nádeník, Zajíc

Sestava: Zaňák - Fejfar, Stuchlík, Majer, Zajíc, Kozák, Ort, Pošík, Vorlíček Ji., Vorlíček Ja., Středa, Arazim, Nádeník, Novotný