Začíná fotbalové jaro 2016

23.03.2016 14:22

Konec dlouhé zimní přestávky. Startuje fotbalové jaro sezóny 2015/2016.

Sobota 26. března

První mistrovské utkání v tomto kalendářním roce sehraje "B" mužstvo, které na domácím hřišti přivítá Kozojedy. Naše mužstvo sehrálo během zimní pauzy dvě přátelská utkání (výhra a remíza). S ohledem na tabulku nás čeká hned důležité utkání. Naše mužstvo je po podzimu na 7. místě (16 bodů), Kozojedy jsou na 9. místě (15 bodů). Na podzim se z výhry radoval náš sobotní soupeř poměrem 3:1. Utkání začne v 15 hodin, rozhodčí Šmejkal. POZOR ZMĚNA - HRAJE SE V RATENICÍCH!

Neděle 27. března

Starší žáci, bojující o čelo tabulky, čeká utkání v Uhlířských Janovicích. Favoritem utkání je jednoznačně naše mužstvo, které na podzim nasbíralo 25 bodů, což v součtu znamená průběžné 2. místo. Domácím patří se ziskem pouhých 3 bodů poslední místo. Podzimní zápas dopadl jasnou výhrou našeho mužstva 10:0. Nedělní utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Zoufalý.

Již v tradičním čase se na domácím hřišti představí mužstvo dorostu. Na stadion AFK přijedou Jirny. Hosté jsou s tříbodovou ztrátou na 2. místě, našemu mužstvu, kterému se v zimní přestávce výsledkově příliš nedařilo, aktuálně patří 8. místo. Překvapí naši dorostenci a připíšou si do tabulky nějaký bod? Utkání začne v 10:15, rozhodčí Šmejkal.

Oslabené "A" mužstvo zajíždí k prvnímu mistrovskému utkání do Nučic. V průběhu zimní přestávky sehrálo naše mužstvo dvě přátelská utkání (výhry proti Libici nad Cidlinou a Kostelní Lhotou). Do jarní části mistrovské soutěže vstupuje ze 4. místa. Tabulka okresního přeboru je ale opět vyrovnaná, a tak naše mužstvo dělí pouhých 6 bodů od 10. místa. Na tomto místě jsou právě Nučice, které si na podzim odvezli ze stadionu AFK vysokou porážku 1:9. Nedělní utkání začne v 15 hodin, rozhodčí Kumstát.

 

Rozpis mistrovských utkání mužstev AFK naleznete zde