Začíná fotbalový týden

26.09.2016 10:00

Přicházíme s bohatou pozvánkou na celý týden!

Pondělí 26. září

Přátelské posvícenské utkání plné zábavy začne ve 14 hodin na našem stadionu.

Středa 28. září

Na svatého Václava se hrají dohrávky!

Žáci přivítají na domácím hřišti Brandýs-Boleslav.

Starší žáci v minulém kole prohráli brankou v předposlední minutě z pokutového kopu. V dohrávce 2. kola budou chtít jistě bodovat. Proti se postaví tým, který má téměř stejnou bilanci, jako naše mužstvo. Obě mužstva mají prozatím 6 bodů. Utkání začne v 10:15, rozhodčí bude doplněno.

To mladší žáci budou navazovat na vítězství z minulého kola. A ve středečním utkání budou favoritem. Prozatím získalo mužstvo trenéra Staňka 9 bodů. Soupeř získal v 6 zápasech pouze jeden bod, navíc hned v prvním zápase sezóny. 5 zápasů v řadě tedy nebodoval. Utkání začne v 11:55, rozhodčí bude doplněno.

Zatím suverénně si počínají v sezóně dorostenci. 4 zápasy, plný počet 12 bodů a skóre 30:2! Nutno ale dodat, že výhry byly proti soupeřům, kteří jsou aktuálně na 10. - 14. místě. Ve středu přijedou na stadion AFK Úvaly. Hosté mají prozatím 9 bodů z 12 možných. Naše mužstvo se tak bude srovnávat již se silnějším protivníkem. Utkání začne v 15 hodin, rozhodčí bude doplněno.

Sobota 1. října

"A" mužstvo získalo v posledních dvou zápasech 5 bodů. Mohlo to být 6, jenže v minulém kole ztratilo vedení 5:2 v Zásmukách. Druhý bod nakonec získalo až na penalty. Možnost získat další body bude na domácím hřišti proti poslednímu týmu tabulky. Loňskému účastníkovi I. B třídy sezóna zatím vůbec nevychází. Břežany jsou na posledním místě bez bodu a se skóre 5:26. Utkání začne v 16:30, rozhodčí bude doplněno.

Neděle 2. října

Žáci míří do Kunic!

Starší žáci budou mít šanci bojovat na hřišti posledního týmu tabulky (psáno před středečními dohrávkami). Utkání začne v 9:30, rozhodčí bude doplněno.

Mladší žáci Kunic jsou na tom o poznání lépe, než jejich starší kolegové. Před středečním kolem mají 7 bodů, naše mužstvo 9. Uvidíme, jak tabulkou zahýbají středeční dohrávky. Utkání začne v 11:10, rozhodčí bude doplněno.

Dorost měl na domácím hřišti přivítat Jirny. Hosté ovšem nakonec sezónu vůbec nezahájili. Utkání je tedy zrušeno!

"B" mužstvo zajíždí na hřiště Liblice "B". Díky kontumační výhře se naše mužstvo posunulo z posledního místa tabulky. Aktuálně patří poslední místo právě nedělnímu soupeři. Bude se hrát o důležité body. Utkání začne v 16:30, rozhodčí bude doplněno.

Minulý víkend

Sobota 24. září

Lysá n/L - Dorost 1:8

Neděle 25. září

St. žáci - Boh. Poděbrady 2:3

Ml. žáci - Boh. Poděbrady 4:3

"B" - Tuchoraz "B" 3:0 kontumace

Zásmuky - "A" 5:6 po pen.