Začíná nová sezóna!

21.08.2012 12:31

A je to opět tady. Po letní přestávce se opět roztáčí kolotoč mistrovských zápasů. Již tento víkend čekají na tři mužstva AFK první kola.

''A'' mužstvo se po roce vrací do okresního přeboru, ''B'' mužstvo je po roce zpět ve III. třídě, dorostenci budou i letos v 1. A třídě, nově máme v Pečkách mladší žáky - ty budou nastupovat v okresním přeboru. To vše doplní naši nejmladší - přípravky (starší a mladší).

Novou sezónu 2012/2013 odstartují dorostenci. Jako úřadující mistři začnou sezónu na hřišti nováčka - FK Kavalier Sázava. Nově poskládané mužstvo čeká těžká práce za obhajobou prvního místa z předešlé sezóny. Kádr opustilo hned 6 hráčů základní sestavy, a tak šanci dostanou nové tváře. Uvidíme tedy, jak se jim podaří premiéra v dorosteneckém dresu. Utkání se hraje v sobotu 25. srpna od 10:15!

V sobotu od 17:00 čeká ''A'' mužstvo utkání v Konárovicích. Staronového účastníka okresního přeboru doplnili hráči z dorostu. Největší změna je na pozici trenéra - Otakara Kuchaře vystřídal František Hovorka. Toho čeká nelehká premiéra. 18.6.2011, v rámci posledního kola sezóny 2010/2011, se v Konárovicích rozhodlo o sestupu našeho ''A'' mužstva do III. třídy. Náš tým má tedy svému soupeři co oplácet.

První víkend nové sezóny zakončí v neděli 26. srpna od 17:00 na domácím hřišti ''B'' mužstvo. Neporažený tým z loňské sezóny je opět po roce ve III. třídě. Prvním soupeřem budou Kozojedy. Poslední vzájemný zápas dopadl lépe pro našeho nedělního soupeře - 15. května 2011 zvítězily Kozojedy na hřišti AFK 2:4.