Začíná sezóna 2015/2016

21.08.2015 08:50

A jsme opět na začátku. Začíná nová sezóna, sezóna 2015/2016. Čekají nás první mistrovská utkání.

Sobota 22. srpna

Jako první nastoupí ke svému utkání dorost, který bude hostem na hřišti Jiren. Naše mužstvo obměnilo kádr, na pozici hlavního trenéra se vrátil Radovan Vrba. První utkání této sezóny začne v 10:15, rozhodčí Kinčl.

Na hřišti soupeře se představí i "B" mužstvo. Na hřišti Kozojed se pokusí získat první sezónní body. V minulé sezóně zde naše mužstvo prohrálo 1:3. Sobotní utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Pluhař.

Neděle 23. srpna

První mistrovské utkání v této sezóně na stadionu AFK začne v 10 hodin. Nastoupí k němu naši starší žáci proti Uhlířským Janovicím. U našeho mužstva došlo ke změně na pozici trenéra. Po loňské sezóně skončil Palo Urminský, u kormidla ho nahradí Ottakar Kuchař. Přijďte podpořit naše žáky. Rozhodčí Bekešský.

Víkend zakončí "A" mužstvo, které na domácím hřišti přivítá Nučice. V úvodním kole bude chtít naplno bodovat, jelikož při vyrovnanosti soutěže bude každý získaný bod důležitý. Během letní přestávky sehrálo "A" mužstvo pouze jedno přátelské utkání, ve kterém zvítězilo nad Kostelní Lhotou 5:4. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Kumstát.