Žáky a dorost čekají hned dvě utkání

27.10.2016 14:32

Před posledním říjnovým víkendem přicházíme s pozvánkou na mistrovské zápasy od pátku do neděle.

Pátek 28. října

Žáky čeká náročný program. Netradičně v pátek nastoupí žáci ve Velimi

Jako první nastoupí tradičně starší žáci. Naše mužstvo si v minulém kole připsalo první domácí výhru v sezóně. Ve Velimi by rádo bodovalo. Jenže pozor. Domácí jsou sice v tabulce až na 16. místě a mají 9 bodů, ale všechny body získali právě na domácím stadionu. Utkání začne v 9:30, rozhodčí Trumpus.

Mladší žáci AFK budou favoritem utkání. Mužstvo Velimi je totiž poslední a stále čeká na první body v sezóně. Hrozivé je také skóre: 8:68. Naše mužstvo bude napravovat domácí vysokou porážku z minulého kola. Utkání začne v 11:10, rozhodčí Trumpus.

V pátek je na programu ještě jedno utkání. Dorostenci budou hostem v Kouřimi, kde minulý víkend vyhořelo "A" mužstvo. Dorostenci jsou ale na tom výsledkově velmi dobře a stále si drží 3. místo tabulky. Kouřimi aktuálně patří 6. místo se ziskem 15 bodů. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Lacina.

Sobota 29. října

Doma se opět představí "A" mužstvo. Na stadion AFK přijede nováček soutěže - Žiželice. Nováček si nevede vůbec špatně. S 15 body je na 5. místě tabulky. Naše mužstvo má o bod méně a je na 7. místě. Naše mužstvo v minulém kole inkasovalo půl tucet branek. Žiželice doma v přestřelce podlehly Jevanům 5:6. Utkání začne již ve 14:30, rozhodčí Klobása.

"B" mužstvo zajíždí do Tismic. Naše mužstvo si v minulém kole s chutí zastřílelo a díky dvěma výhrám v řadě se posunulo už na 6. místo tabulky. Domácím patří se 4 body a skóre 16:40 poslední místo tabulky. Uvidíme, zda naváže naše mužstvo na vítěznou sérii. Utkání začne ve 14:30, rozhodčí Netáhlík.

Neděle 30. října

Dorostence bude čekat další utkání hned v neděli dopoledne. Tentokrát se představí doma proti Jestřábí Lhotě. Hosté mohou mít v utkání výhodu, jelikož v pátek nehrají. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Hlavnička.

Žáci míří opět ven, tentokrát do Nymburka.

Dopoledne v Nymburce zahájí starší žáci. Před pátečním kolem je na tom lépe naše mužstvo (11. místo, 14 bodů; Nymburk 13. místo, 12 bodů). V předehrávce 16. kola ale čeká Polaban snadnější soupeř (poslední Kunice), než naše mužstvo ve Velimi. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kubečka, asistenti: Voborník, Havlas.

Mladší žáky čeká těžký soupeř. Polaban je před páteční předehrávkou na 5. místě. Na domácím hřišti ale ztrácí body (6 zápasů -> 10 bodů; bilance venku: 5 zápasů -> 13 bodů). Utkání začne v 11:55, rozhodčí Kubečka.

Minulý víkend

Sobota 22. října

Čelákovice - Dorost 0:9

Neděle 23. října

St. žáci - Rakovník 3:1

Ml. žáci - Rakovník 0:5

Kouřim - "A" 6:0

"B" - Rostoklaty 8:0