Ztracené vítězství

02.04.2018 19:27

Mladší žáci doma remízovali s Českým Brodem 6:6. Našemu mužstvu nestačilo ani poločasové vedení 5:2.

Zápas rozdílných poločasů!

První poločas byl z těch lepších v sezóně. Vycházelo v podstatě všechno. Domácí i přes měkký terén poměrně dobře kombinovali, byli aktivnější než soupeř a přehrávali Brod ve všech fotbalových atributech. Sice jsme dvakrát prohrávali, ale po vypracovaných souhrách 5krát za poločas neomylně zakončoval domácí střelec Ondra Majer. Pauza tak byla za pohodlného tříbrankového náskoku. Bohužel v druhém dějství jsme ani z daleka nenavázali na první část. Naopak se moc nedařilo, neproměňovali jsme jasné šance a soupeři se podařilo po našich velkých chybách vyrovnat. Vyhraný zápas začínal od znovu, po nepříjemném faulu zezadu v pokutovém území na Ondru se k penaltě postavil Mates Arazim, který prostřelil brankáře hostů. Bláznivou přestřelku zakončil soupeř, když z protiútoku vyrovnal stav na konečných 6:6. Přímý souboj o čtvrté místo jsme si sami pokazili a tento zápas tak skončil hořkou remízou.

Branky: 5x Majer, Arazim

Sestava: Zajíc, Arazim, Nádeník, Pošík Jar., Pošík Jan, Majer, Vorlíček Jar., Kozák, Vrba, Kašpárek, Krupka