První půle rozhodla

29.10.2017 10:47

"A" mužstvo porazilo na domácím hřišti Dobré Pole 5:0!

"Chtěli jsme dát zapomenout na nevydařené vystoupení v Plaňanech a zápas pokud možno co nejdříve rozhodnout tak, abychom se nemuseli obávat o výsledek. To vše se podařilo nad očekávání. Již ve 22. minutě jsme vedli 4:0 a soupeře jsme dostali po všech stránkách hodně dolů. Do poločasu jsme přidali další branku, přestože jich mohlo být ještě více. Ve druhém poločase hosté bránili ještě urputněji. My jsme měli hru pod kontrolou, jenom škoda, že jsme nedali další branky. To by nás i naše diváky určitě potěšilo. S prvním poločasem jsem byl maximálně spokojený. Myslím, že jsme předvedli velmi pěkný fotbal. Druhý poločas z naši strany již za prvním zaostal. Soupeř za celý zápas neohrozil vážněji naši branku. V zápase se uvedl výborným výkonem korunovaným třemi brankami Jakub Lindner, kterému velmi prospěla změna postu,“ uvedl trenér Peček Petr Šafránek.

„Domácí byli hodně aktivní, neustále v pohybu a v koncovce efektivní. My jsme neplnili taktické pokyny, ke kterým jsme navíc přidali individuální chyby a proto jsme zaslouženě prohráli,“ konstatoval trenér Dobrého Pole Ondřej Štefančík.