Archiv článků

08.10.2023 12:03
Starší žáci doma nestačili na Pšovku Mělník, prohráli 1:3. ZÁPIS O UTKÁNÍ
08.10.2023 12:01
Dorost remízoval na hřišti týmu Radošovice+Pacov 3:3, když ještě na začátku závěrečné desetiminutovky vedl 3:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
02.10.2023 06:34
Mladší žáci prohráli na hřišti Mnichovohradišťského SK 3:4, když rozhodující branka padla v poslední minutě zápasu. ZÁPIS O UTKÁNÍ
02.10.2023 06:33
Starší žáci si přivezli ze hřiště Mnichovohradišťského SK 3 body za výhru 1:0. ZÁPIS O UTKÁNÍ
02.10.2023 06:31
Dorost porazil doma Litol těsně 2:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
02.10.2023 06:28
"B" mužstvo zvládlo i druhé derby, ve Velkých Chvalovicích zvítězilo 3:0. ZÁPIS O UTKÁNÍ
02.10.2023 06:27
"A" mužstvo porazilo na domácím hřišti Plaňany 2:1. „Po posledním utkání jsme se rozhodli udělat nějaké změny, protože se dostávalo hodně gólů. Taktika tak byla podřízena pevnější organizaci obrany s rychlým přechodem do útoku. Obrana pracovala celkem dobře, soupeře jsme nepouštěli do...
25.09.2023 08:50
Mladší žáci se doma neprosadili, s Pátkem prohráli 0:3. ZÁPIS O UTKÁNÍ
25.09.2023 08:48
"B" mužstvo porazilo na domácím hřišti sousední Radim 4:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
24.09.2023 11:43
Starší žáci porazili na domácím hřišti Pátek 5:0, když všechny branky vstřelili ve druhé půli. ZÁPIS O UTKÁNÍ
Záznamy: 61 - 70 ze 753