Novinky

11.09.2023 12:37
Domácí derby proti Dobřichovu, poslednímu vítězi III. třídy, naše "B" mužstvo zvládlo, zvítězilo 2:0. ZÁPIS O UTKÁNÍ
04.09.2023 06:24
"B" mužstvo prohrálo na hřišti Liblic 2:4, domácí vstřelili vítěznou branku v 83. minutě. ZÁPIS O UTKÁNÍ
28.08.2023 06:26
"B" mužstvo si připsalo první výhru v nové sezóně, na domácím hřišti porazilo Kozojedy 4:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
21.08.2023 08:00
"B" mužstvo nezvládlo vstup do nové sezóny. V Chotuticích po vyrovnané první půli rozhodli domácí ve druhé půli pěti brankami o výsledku 2:7. ZÁPIS O UTKÁNÍ
19.06.2023 06:36
"B" mužstvo v posledním kole sezóny porazilo na domácím hřišti Kouřim "B" po penaltovém rozstřelu. V normální hrací době skončilo utkání 1:1, následné pokutové kopy zvládlo naše mužstvo poměrem 4:3. ZÁPIS O UTKÁNÍ
12.06.2023 08:11
"B" mužstvo porazilo na domácím hřišti v derby Velké Chvalovice 4:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
05.06.2023 07:09
"B" mužstvo prohrálo v Rostoklatech 1:5. ZÁPIS O UTKÁNÍ
29.05.2023 06:56
"B" mužstvo bojovalo, ale nakonec na hřišti Břežan II prohrálo 3:4. ZÁPIS O UTKÁNÍ
22.05.2023 06:41
"B" mužstvo zvládlo domácí derby proti týmu Chotutic, zvítězilo 4:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
15.05.2023 07:26
"B" mužstvo totálně selhalo v Bečvárech, kde prohrálo 1:10. ZÁPIS O UTKÁNÍ