Cihlář Tomáš (trenér)

Želivský Miloš (vedoucí mužstva)

Novinky

13.11.2023 06:15
Starší žáci zakončili úspěšnou podzimní část sezóny domácí výhrou 6:0 nad týmem Sparta Kutná Hora "B". ZÁPIS O UTKÁNÍ
06.11.2023 08:23
3 minuty před koncem inkasovali rozhodující branku. Starší žáci doma prohráli s týmem Sporting Mladá Boleslav 2:3. ZÁPIS O UTKÁNÍ
30.10.2023 07:17
Starší žáci zvládli utkání na hřišti SKP Mladá Boleslav na výbornou, zvítězili 10:0. ZÁPIS O UTKÁNÍ
23.10.2023 07:58
Starší žáci se rozešli s týmem Kosmonos "B" smírně 1:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
17.10.2023 06:37
Starší žáci mají další 3 body z venku. Na hřišti týmu Neratovice - Byškovice "C" zvítězili 4:2. ZÁPIS O UTKÁNÍ
08.10.2023 12:03
Starší žáci doma nestačili na Pšovku Mělník, prohráli 1:3. ZÁPIS O UTKÁNÍ
02.10.2023 06:33
Starší žáci si přivezli ze hřiště Mnichovohradišťského SK 3 body za výhru 1:0. ZÁPIS O UTKÁNÍ
24.09.2023 11:43
Starší žáci porazili na domácím hřišti Pátek 5:0, když všechny branky vstřelili ve druhé půli. ZÁPIS O UTKÁNÍ
18.09.2023 13:01
Starší žáci si připsali poměrně snadno 3 body, když zvítězili na hřišti týmu Velim+Cerhenice 19:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
14.09.2023 10:15
Starší žáci zvítězili v dohrávce 3. kola na hřišti FC Mělník 1909 3:0. ZÁPIS O UTKÁNÍ