ROZPIS MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ MUŽSTEV AFK PEČKY - PODZIM 2018

25. srpna   sobota   st. a ml. žáci   VENKU   PŠOVKA MĚLNÍK   výkop   9.30 a 11.10
26. srpna   neděle   dorost   DOMA   KUTNÁ HORA   výkop   10.15
26. srpna   neděle   "A"   DOMA   PÁTEK   výkop   17.00
                         
1. září   sobota   "A"   VENKU   VRDY   výkop   17.00
2. září   neděle   dorost   DOMA   VELKÝ OSEK   výkop   10.15
2. září   neděle   "B"   VENKU   PLAŇANY   výkop   17.00
                         
9. září   neděle   dorost   VENKU   JESTŘABÍ LHOTA   výkop   10.00
9. září   neděle   "A"   DOMA   MĚSTEC KRÁLOVÉ   výkop   17.00
9. září   neděle   "B"   VENKU   DOBŘICHOV   výkop   17.00
                         
13. září   čtvrtek   st. a ml. žáci   VENKU   BENÁTKY n.J.   výkop   17.00 a 18.30
15. září   sobota   "A"   DOMA   BÍLÉ PODOLÍ   výkop   16.00
16. září   neděle   dorost   DOMA   ÚVALY   výkop   10.15
16. září   neděle   "B"   DOMA   KOZOJEDY   výkop   17.00
                         
19. září   středa   st. a ml. žáci   VENKU   ZELENEČ   výkop   17.00 a 18.40
22. září   sobota   st. a ml. žáci   DOMA   FC MĚLNÍK   výkop   10.15 a 11.55
22. září   sobota   "B"   VENKU   RADIM   výkop   16.30
23. září   neděle   dorost   VENKU   VRDY   výkop   10.15
23. září   neděle   "A"   DOMA   LIBLICE   výkop   16.30
                         
28. září   pátek   "B"   VENKU   ZÁSMUKY   výkop   13.30
30. září   neděle   "A"   VENKU   UHLÍŘSKÉ JANOVICE   výkop   16.30
30. září   neděle   dorost   DOMA   UHLÍŘSKÉ JANOVICE   výkop   10.15
30. září   neděle   st. a ml. žáci   VENKU   ČESKÝ BROD   výkop   9.30 a 11.10
30. září   neděle   "B"   DOMA   DOLNÍ CHVATLINY   výkop   16.00
                         
6. října   sobota   st. a ml. žáci   DOMA   Boh. PODĚBRADY   výkop   10.15 a 11.55
6. října   sobota   "B"   VENKU   TŘEBOVLE   výkop   16.00
7. října   neděle   dorost   VENKU   SUCHDOL   výkop   10.15
7. října   neděle   "A"   DOMA   SADSKÁ   výkop   16.00
                         
13. října   sobota   st. a ml. žáci   VENKU   KUTNÁ HORA   výkop   10.15 a 11.55
14. října   neděle   dorost   DOMA   MUKAŘOV   výkop   10.15
14. října   neděle   "A"   VENKU   HLÍZOV   výkop   16.00
14. října   neděle   "B"   DOMA   TISMICE   výkop   15.30
                         
20. října   sobota   st. a ml. žáci   DOMA   KOSMONOSY   výkop   10.15 a 11.55
20. října   sobota   "B"   VENKU   KOUŘIM "B"   výkop   15.30
21. října   neděle   dorost   VENKU   MNICHOVICE   výkop   10.15
21. října   neděle   "A"   DOMA   LOUČEŇ   výkop   15.30
                         
28. října   neděle   "A"   VENKU   ŠKVOREC   výkop   14.30
28. října   neděle   dorost   DOMA   ŠTÍTARSKÝ SK   výkop   10.15
28. října   neděle   st. a ml. žáci   VENKU   Un. ČELÁKOVICE   výkop   9.30 a 11.10
28. října   neděle   "B"   DOMA   LIBLICE "B"   výkop   14.30
                         
3. listopadu   sobota   st. a ml. žáci   DOMA   BRANDÝS-BOLESLAV   výkop   10.15 a 11.55
3. listopadu   sobota   "B"   VENKU   BŘEŽANY II   výkop   14.00
4. listopadu   neděle   "A"   DOMA   SOKOLEČ   výkop   14.00
                         
10. listopadu   sobota   "A"   VENKU   SÁZAVA   výkop   14.00
11. listopadu   neděle   dorost   DOMA   ČESKÝ BROD   výkop   10.15
10. listopadu   sobota   st. a ml. žáci   DOMA   KUTNÁ HORA   výkop   10.15 a 11.55
11. listopadu   neděle   "B"   DOMA   SVOJŠICE   výkop   14.00
                         
17. listopadu   sobota   dorost   VENKU   ČÁSLAV "B"   výkop   14.30
17. listopadu   sobota   "B"   VENKU   SVOJŠICE   výkop   13.30
18. listopadu   neděle   st. a ml. žáci   VENKU   KOSMONOSY   výkop   10.15 a 11.55
18. listopadu   neděle   "A"   DOMA   ZRUČ n.S.   výkop   13.30
Pozn.: KP žáků - 19. a 20. kolo předehrávka vhledem k nadstavbě v jarní části soutěže.

   ROZPIS MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ PŘÍPRAVEK AFK PEČKY - PODZIM 2018

4. září   úterý   starší přípravka   VENKU   ZÁSMUKY   výkop   17.00
7. září   pátek   mladší přípravka   VENKU   ČESKÝ BROD "B"   výkop   16.45
8. září   sobota   mladší přípravka   DOMA   Sparta KOLÍN "A"   výkop   10.15
10. září   pondělí   starší přípravka   DOMA   VRBOVÁ LHOTA   výkop   17.00
11. září   úterý   mladší přípravka   DOMA   ČESKÝ BROD "A"   výkop   17.00
19. září   středa   starší přípravka   VENKU   ŠTÍTARY   výkop   17.00
17. září   pondělí   mladší přípravka   VENKU   Sparta KOLÍN "B"   výkop   17.00
24. září   pondělí   starší přípravka   DOMA   BEČVÁRY   výkop   17.00
22. září   sobota   mladší přípravka   DOMA   Sparta KOLÍN "C"   výkop   10.15
28. září   sobota   mladší přípravka   DOMA   TŘI DVORY   výkop   10.15
1. října   pondělí   starší přípravka   VENKU   CERHENICE   výkop   17.00
4. října   čtvrtek   mladší přípravka   VENKU   ZÁSMUKY   výkop   17.00
8. října   pondělí   starší přípravka   DOMA   RADIM   výkop   17.00
6. října   sobota   mladší přípravka   DOMA   VELKÝ OSEK   výkop   10.15
15. října   pondělí   starší přípravka   VENKU   VELTRUBY   výkop   17.00
19. října   pátek   mladší přípravka   VENKU   RADIM   výkop   18.00
20. října   sobota   mladší přípravka   DOMA   KONÁROVICE   výkop   10.15
22. října   pondělí   starší přípravka   DOMA   KONÁROVICE   výkop   17.00
29. října   pondělí   starší přípravka   VENKU   TÝNEC n.L.   výkop   17.00
29. října   pondělí   mladší přípravka   VENKU   TÝNEC n.L.   výkop   17.00