Realizační tým:

Dřízhal Jan (trenér)

Novinky

13.11.2023 06:16
Mladší žáci v posledním podzimním kole prohráli na domácím hřišti s týmem Sparta Kutná Hora "B" 0:4. ZÁPIS O UTKÁNÍ
06.11.2023 08:25
Mladší žáci doma porazili Sporting Mladá Boleslav 3:2. ZÁPIS O UTKÁNÍ
30.10.2023 07:20
Mladší žáci napodobili své starší kolegy a na hřišti SKP Mladá Boleslav vstřelili také 10 branek, konečný výsledek 10:3. ZÁPIS O UTKÁNÍ
23.10.2023 08:01
Mladší žáci nestačili na domácím hřišti na Kosmonosy "B", prohráli 3:6. ZÁPIS O UTKÁNÍ
17.10.2023 06:39
Mladší žáci nezvládli na hřišti týmu Neratovice - Byškovice "C" první půli, ve které prohráli 0:6. Nakonec odjeli domů s porážkou 1:8. ZÁPIS O UTKÁNÍ
08.10.2023 18:00
Mladší žáci doma prohráli s Pšovkou Mělník 1:7. ZÁPIS O UTKÁNÍ
02.10.2023 06:34
Mladší žáci prohráli na hřišti Mnichovohradišťského SK 3:4, když rozhodující branka padla v poslední minutě zápasu. ZÁPIS O UTKÁNÍ
25.09.2023 08:50
Mladší žáci se doma neprosadili, s Pátkem prohráli 0:3. ZÁPIS O UTKÁNÍ
18.09.2023 13:03
Mladší žáci nezvládli závěrečnou desetiminutovku, na hřišti týmu Velim+Cerhenice prohráli 2:4. ZÁPIS O UTKÁNÍ
14.09.2023 10:16
Mladší žáci v dohrávce 3. kola prohráli na hřišti FC Mělník 1909 0:13. ZÁPIS O UTKÁNÍ