2 body z Velimi

29.04.2018 13:20

"A" mužstvo remízovalo na hřišti Velimi "B" 2:2. Následující pokutové kopy naše mužstvo zvládlo.

„S remízou musíme být spokojeni, i přesto, že hosté hráli od 43. minuty v oslabení. Dokázali jsme dvakrát smazat vedení hostů, na víc už nám ale chyběly síly. V prvním poločase jsme hrozili hlavně ze standardních situací, kdy hosty dvakrát zachránila tyč. Ti byli naopak nebezpeční v rychlých přechodech a hned z prvního brejku po chybě obránce šli v 11. minutě do vedení. Nám se podařilo v 35. minutě také z brejku vyrovnat. Po hodině hry šli hosté po chybě gólmana opět do vedení. Naše vyrovnání přišlo v 69. minutě po ojedinělé rychlé kombinaci. V závěrečném penaltovém rozstřelu, který rozhodla až jedenáctá série, jsme po druhé na jaře další bod nezískali,“ konstatoval trenér Velimi B Jiří Ptáček.

„Zajímavé derby, jelikož se do poslední minuty hrálo o vítězství. Myslím, že kvalita zápasu mohla být ještě lepší, ale domácí měli souběh s A mužstvem a my jsme bohužel hráli celý druhý poločas o deseti. Jinak v prvním poločase jsme šli zase velmi brzo do vedení a další šance následovaly. Ty jsme bohužel neproměnili, a tak domácí srovnali a nutno říci, že mohli dát také branky, když dvakrát nastřelili po standardních situacích tyč. Druhý poločas měli domácí samozřejmě herní převahu, ale my jsme využívali každou možnost útočit a ne jen bránit. Nakonec padla branka no obou stranách. Byla to spravedlivá remíza, druhý bod v penaltách nám vystřelil Lindner,“ uvedl trenér Peček Petr Šafránek.