3 body byly blízko, nakonec jen bod

21.10.2019 07:14

"A" mužstvo remízovalo na hřišti Ostré "B" 2:2.

„Před zápasem bych bod bral, po zápase již tak spokojený nejsem,“ podotkl trenér Petr Šafránek.

„Myslím si, že především v prvním poločase jsme měli několik šancí a mohli jsme vézt větším rozdílem než 2:1. Ve druhém poločase jsme se sami připravili o možné tři body, když se nechal zbytečně po druhé žluté vyloučit stoper Macháček a my jsme hned inkasovali vyrovnávající branku. Vyloučení nás herně rozhodilo, a tak poslední minuty pro nás byly náročné. Musím přiznat, že nakonec mohli dát vítěznou branku domácí, ale nebylo by to spravedlivé, a tak při nás stálo i trochu štěstí. Mužstvo ale musím pochválit za velmi disciplinovaný výkon a takticky velmi dobře zvládnutý zápas. Domácím dělala naše hra velké problémy a určitě se nedokázali prosadit podle svých představ. Náš výkon byl nesrovnatelně lepší, než minulý týden. Oboustranně slušný zápas s přehledem odřídila trojice rozhodčích,“ pochvaloval si Petr Šafránek.

zdroj Kolínský deník

V prvním poločase hrála Ostrá bez pohybu. „Naše chyby soupeř dokázal potrestat. O poločase jsme přehodili rozestavení hráčů a náš výkon šel nahoru. Mohli jsme i vyhrát v normální hrací době, ale těsně před koncem jsme zazdili tisíci procentní šanci. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou,“ vyjádřil se k zápasu vedoucí Ostré Pavel Jásek.