Béčko favoritem, áčko proti favoritovi

31.05.2019 08:11

Konec sezóny se blíží, poslední 3 týdny!

Sobota 1. června

Žáci hrají v nadstavbě poprvé doma, hostí Benátky nad Jizerou.

Starší žáci odehráli v nadstavbě prozatím dvě utkání, ve kterých získali jeden bod. Tento bod získali právě proti svému sobotnímu soupeři na jeho hřišti (3:3). Benátky mají po třech odehraných zápasech 2 body. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Bydlák.

Mladší žáci na svůj první bod v nadstavbě stále čekají. Svému soupeři mají co vracet, první utkání skončilo porážkou našeho mužstva 2:5. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Bydlák.

Neděle 2. června

Po vítězství v minulém kole se pokusí "A" mužstvo překvapit jasného favorita nedělního utkání. Na hřišti Sokolče nečeká naše mužstvo nic lehkého. S největší pravděpodobností skončí v této sezóně Sokoleč na 2. místě, aktuálně ztrácí na čelo tabulky 7 bodů, před třetím týmem tabulky má náskok 15 bodů. V 11 domácích zápasech posbírala Sokoleč 30 bodů (skóre 47:18). Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Vlk, AR1 Roth, AR2 Vaňousek.

V roli favorita nastoupí na domácím stadionu v neděli odpoledne "B" mužstvo, které přivítá Břežany II. Hostům patří předposlední příčka, ve 23 zápasech vstřelili pouze 35 branek a 125 jich inkasovali! V podzimním duelu zvítězilo naše mužstvo v Břežanech 10:1. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Bureš.

Minulý víkend