Co nám přinese poslední víkend?

13.11.2019 08:24

Končí první polovina sezóny 2019/2020.

Sobota 16. listopadu

"A" mužstvo čeká poslední utkání roku 2019 v Bílém Podolí. Našemu mužstvu se na hřištích soupeřů moc nedaří, prozatím si přivezlo pouze 2 body a v tabulce venkovních zápasů je tak na posledním místě. Bílé Podolí boduje, stejně jako naše mužstvo, převážně na domácím stadionu. V pěti zápasech zde získalo 13 bodů (venku pouze 3). Utkání začne ve 13:30, rozhodčí Divilek, AR1 Palek, AR2 Horák.

Poslední utkání tohoto roku na stadionu AFK sehraje "B" mužstvo. Povedenou podzimní část sezóny zakončí proti Rostoklatům. Naše mužstvo útočí na čelo tabulky, aktuálně je jen kvůli horšímu skóre na 3. místě. Posledním soupeřem bude 11. tým tabulky, který na podzim bodoval venku pouze jednou (31. srpna ve Svojšicích 2:0). Utkání začne ve 13:30, rozhodčí Linhart.

Neděle 17. listopadu

K poslednímu utkání podzimu zajíždí žáci do Prahy, soupeřem budou Kunice.

Před posledním podzimním kolem je jisté, že starší žáci skončí po polovině soutěže ve druhé polovině tabulky. V posledním zápase roku 2019 na sebe narazí 11. tým tabulky proti 10. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Hubička.

Pouze 9 bodů posbírali na podzim mladší žáci. Všechny na domácím stadionu, venku stále za 0. Sobotním soupeřem bude 7. tým tabulky, který na domácím stadionu získal 10 bodů z 18 možných. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Hubička.

AFK schválilo žádost Kunic o přeložení utkání ze soboty na neděli + změnu hřiště. Hrát se bude na UMT v Praze (Nad statkem 118, Praha-Újezd).

Minulý víkend