Doma opět neúspěšně
"A" mužstvo se doma opět neprosadilo, s Pátkem prohrálo 0:2.
„Domácí zápas bohužel neproběhl podle našich představ. Už před výkopem jsme museli kvůli zdravotním potížím hráčů narychlo měnit základní sestavu. Samotný úvod byl opatrný, ale klíčový moment přišel už ve 12. minutě. David Brunclík, který se do sestavy vrátil po delší době, hasil brankovou situaci tak nešťastně, že uviděl červenou kartu. Od 13. minuty jsme tak museli hrát v oslabení. Do pauzy jsme inkasovali první gól, ale do druhé půle tým nastoupil s pozměněným rozestavením a velkou chutí s výsledkem něco udělat. I v deseti jsme byli důrazní a rychlí, soupeře jsme sice pouštěli do brejků, které ale skvěle likvidoval Míra Cmár, sami jsme však měli obrovskou smůlu v koncovce. Dvě břevna a tyč potvrdily, že nám nebylo přáno. Soupeř pak v závěru po skrumáži ze standardky dotlačil míč do brány a upravil na konečných 0:2. Hrozně nás to mrzí, byli jsme dobře naladění a doma jsme chtěli body. Nedá se nic dělat, jedeme dál. Klukům děkuji za bojovnost a týmovost. Doufám, že se kluci dají fyzicky i psychicky dohromady. Příští týden nás čeká Ostrá, mladý, běhavý tým, ale věřím, že to venku zvládneme,“ zhodnotil zápas trenér Peček Roman Havránek.
„Za tento zápas musím všechny maximálně pochválit za přístup a plnění taktických pokynů, které jsme zvládli do puntíku na výbornou. Máme z toho všichni velikou radost a jak vidíte, hrát se dá s každým, i když domácí byli favoritem. Ale každý zápas začíná od stavu 0:0. Domácím jsme kromě jednoho brejku nic nedovolili a nás může mrzet neproměňování šancí, jelikož jsme na to šance měli. Hlavně Standa Štok to bude mít drahé. I přesto ale vstřelil krásný gól po centru Hetcla a pojistku přidal kapitán Mejzr. Budu se znovu opakovat, ale děkuju celému týmu za předvedený výkon,“ měl z výhry obrovskou radost hrající trenér Pátku David Hubáček.
Zdroj Kolínský deník
