Doma pouze Áčko, žáci mají volno

03.09.2020 08:36

O tomto víkendu se hrají pouze 3 utkání.

Sobota 6. září

Napravit zaváhání z 1. kola se pokusí dorost na hřišti Týnce nad Sázavou. Naše mužstvo v úvodním kole nestačilo doma na Vrdy. Sobotní soupeř se vrátil bez bodu z Českého Brodu, kde prohrál 3:5. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Budil.

První body se pokusí získat "B" mužstvo na hřišti Jestřábí Lhoty. Sobotní soupeř je po 2. kole překvapivě také bez bodu, navíc ještě nevstřelil ani branku. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Karlík.

Neděle 7. září

Na domácí stadion se vrací "A" mužstvo, soupeřem bude nepříjemná Liblice. Nedělní soupeř měl minulý víkend volno (zrušené utkání proti Kněžicím). V prvním kole prohrál v Sadské 2:3. V Sadské prohrálo i naše mužstvo, a to minulý víkend poměrem 1:2. Úvodní kolo proti Jíkvi bylo kontumováno 3:0 ve prospěch našeho mužstva. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Trumpus, AR1 Kosina, AR2 Zdeněk.

Minulý víkend