Dorost v sobotu!

03.11.2017 08:02

Šlágr víkendu v neděli odpoledne v Pečkách!

Sobota 4. listopadu

Netradičně v sobotu dopoledne nastoupí na domácím stadionu dorost. Naše mužstvo bude v utkání proti Kostomlatům favoritem. Oba sobotní soupeře od sebe dělí 12 bodů. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Nágl.

Neděle 5. listopadu

Žáci hrají doma proti týmu FC Mělník.

Po volném víkendu nastoupí k utkání starší žáci. Soupeřem bude lídr tabulky. První letošní vzájemné utkání skončilo u soutoku Labe s Vltavou porážkou našeho mužstva 3:7. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Nepovím.

Mladší žáci si na začátku října odvezli z Mělníka všechny body za vítězství 2:1. Doma se ale prozatím trápí. V případě vítězství se naše mužstvo v tabulce dostane před svého soupeře. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Nepovím.

"A" mužstvo míří do Nučic. Domácí půjdou do utkání s cenným vítězstvím z minulého kola. Vítězství 5:2 v Jevanech bylo jednoznačně největší překvapení kola. Naše mužstvo bude hájit 1. místo v tabulce v oslabené sestavě. Utkání začne ve 14 hodin, rozhodčí Suchý.

A to nejlepší na konec. Na stadionu AFK proti sobě nastoupí dva nejlepší týmy tabulky. Naše "B" mužstvo, které minulý víkend kvůli špatnému počasí nehrálo, je aktuálně na čele tabulky s dvoubodovým náskokem před svým nedělním soupeřem – SK Třebovle. Třebovle minulý víkend utkání odehrála a s chutí si zastřílela, když porazila 10:0 Lošany. Utkání začne ve 14 hodin, rozhodčí Trumpus.

Minulý víkend

Sobota 28. října

Sokoleč - Dorost 1:10

"A" - Dobré Pole 5:0

Neděle 29. října

Kosmonosy - St. žáci ODLOŽENO

Kosmonosy - Ml. žáci ODLOŽENO

Zásmuky - "B" ODLOŽENO