Fantastický obrat

01.10.2018 11:25

"A" mužstvo si přivezlo ze hřiště Uhlířských Janovic 3 body za vítězství 4:2. V poločase naše mužstvo prohrávalo 0:2.

„Mimořádně důležitý zápas, ve kterém jsme nechtěli prohrát, protože bychom se v tabulce propadli tam, kde být nechceme. Přivezli jsme tři body, takže jsme maximálně spokojeni,“ uvedl trenér Petr Šafránek.

„Zápas ale pro nás nezačal dobře, v první minutě jsme nepohlídali standardku a prohrávali jsme. Poté jsme domácí zatlačili před vlastní branku, ale ze tří šancí jsme nadali žádnou a brzo na to jsme vyrobili hrubku v obraně a domácí vedli 2:0. Rozhodující bylo, že nám vyšel vstup do druhého poločasu, kdy jsme dali kontaktní branku. Ta nás dostala do hry a hráči zbytek zápasu odmakali velmi zodpovědně. S každou brankou, kterou jsme dali, mladý domácí tým odcházel. Nám se podařil neskutečný obrat, když jsme druhý poločas vyhráli 4:0. Hráčům patří velký dík. Vydali se ze všech sil a nutno říct, že jich měli dostatek, a proto jsme vybojovali cenné vítězství,“ dodal.