Je zde aprílový víkend. Jaké budou výsledky?

31.03.2017 12:44

První dubnový víkend je tady. První mistrovské utkání na domácím hřišti v roce 2017 čeká "A" mužstvo.

Sobota 1. dubna

Mladší přípravka zahájí sezónu na domácím hřišti proti FK Kolín "A". Začátek utkání ve 14:30.

"A" mužstvo zahájilo jarní část sezóny dobře, když zvítězilo 4:0 v Libodřicích. Tento víkend se představí doma. Na stadion AFK přijedou ambiciózní Jevany. Hostům vstup do jara nevyšel. V Bečvárech prohráli 2:6 a z 2. místa se propadli na 4. Utkání začne v 16:30, rozhodčí Trumpus.

"B" mužstvo jede bojovat o body do Kozojed. Naše mužstvo na úvod jara prohrálo. Nedařilo se ani Kozojedům. Obě mužstva budou hrát o první jarní body. Utkání začne v 16:30, rozhodčí Vosejpka.

Neděle 2. dubna

Mistrovské utkání opět čeká dorost. Po volném víkendu se představí v Litoli. Favoritem utkání bude naše mužstvo, kterému patří 4. místo. V případě bodového zisku se určitě posune na místo třetí. Domácí se krčí na předposledním místě. V 16 zápasech získali pouhé 4 body. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Šmejkal.

Žáci přivítají Sedlčany.

3 jarní kola => 9 získaných bodů! Starším žákům AFK se prozatím daří a díky třem výhrám v řadě se posunuli již na 7. místo. O další body bude bojovat s Tatranem Sedlčany. Hostům patří s 19 body 15. místo. V utkání tedy bude favoritem naše mužstvo. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Radina.

Mladší žáci v minulém kole trápili lídra tabulky pouze poločas. Poté 4x inkasovali a byla z toho tak první jarní porážka. Spravit chuť si mohou proti předposlednímu týmu tabulky. Sedlčany na jaře odehrály prozatím dvě utkání. Bez zisku bodů a skóre 2:17. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Radina.

Pondělí 3. dubna

Starší přípravka přivítá doma FK Kolín "B". Začátek utkání v 17 hodin.

Minulý víkend

Sobota 25. března

Libodřice - "A" 0:4

Neděle 26. března

St. žáci - Čelákovice 3:0

Ml. žáci - Čelákovice 2:4

"B" - Dobré Pole 1:5