K výročí 3 body

18.09.2018 14:00

"A" mužstvo porazilo na domácím hřišti Bílé Podolí 1:0!

„Byl to oboustranně vyrovnaný zápas, který přinesl více boje než pohledného fotbalu,“ uvedl zaskakující trenér Tomáš Kučera.

Jediný gól utkání vstřelil po standardní situaci hlavou Moravec. „Hosté měli jednu obrovskou šanci, kterou naštěstí neproměnili. Jejich hráč překopl míč z malého vápna. Rozhodnuto mohlo ale být už dříve, ale Macháček neproměnil penaltu. Získali jsme tři body, ale ty byly tvrdě vybojované,“ přiznal Kučera.

zdroj Kolínský deník

„Prohra nás mrzí. Radši bych prohrál třeba 0:3, než tímto výsledkem. V prvním poločase jsme měli tři, čtyři šance. Domácí také zahrozili, když trefili brankovou konstrukci. Myslím, že rozhodl první poločas. Mohli jsme vstřelit branku, ale Weinlich netrefil zařízení, a soupeř zhruba dvě minuty na to skóroval. Zbytek zápasu pak domácí ukopali vším možným. Navíc měl soupeř možnost vstřelit branku z pokutového kopu, kterou ale Dastych výborně vychytal. Z našeho platonického tlaku jsme nebyli schopni si něco pořádného vypracovat, sice jsme nastřelili břevno střelou Fejfara, ale to bylo všechno. O výsledku rozhodla jedna standardní situace,“ nebyl z výsledku nadšený podolský trenér Bohuslav Šváb.