Končí první polovina sezóny

16.11.2018 07:22

Poslední zápasy roku 2018 jsou tady!

Sobota 17. listopadu

Netradičně jako první zahájí víkend "B" mužstvo, které zajíždí do Rostoklat. Domácím aktuálně patří v tabulce 3. místo. V sezóně našly pouze 3x přemožitele. Utkání začne ve 13:30, rozhodčí Vokoun.

Až odpoledne sehraje svůj poslední letošní zápas dorost. Na hřišti Čáslavi "B" se pokusí naše mužstvo potvrdit 1. místo v tabulce. Utkání začne ve 14:30, rozhodčí Jiřík.

Neděle 18. listopadu

Žáci hrají na hřišti Brandýsu-Boleslav.

Na začátku listopadu svého nedělního soupeře starší žáci porazili 1:0. Nyní ze hřiště 3. týmu tabulky by jistě brali jakýkoliv bodový zisk. Naše mužstvo půjde do utkání se sérií tří zápasů bez prohry. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Braborec.

U mladších žáků to bude souboj sousedů v tabulce. O 2 body lépe je na tom nyní lépe naše mužstvo. Na stadionu AFK se před 14 dny radoval z výhry 1:0 nedělní soupeř našeho mužstva. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Braborec.

Podzim 2018 zakončí na stadionu AFK "A" mužstvo. Posledním soupeřem bude Zruč nad Sázavou. Naše mužstvo by potřebovalo bodovat a připravit si lepší pozici do jarních bojů. Zruč je s 22 body na 4. místě. Utkání začne ve 13:30, rozhodčí Musil, AR1 Kuka, AR2 Chovanec.

Minulý víkend