O poločase bylo rozhodnuto

17.09.2017 15:38

"A" mužstvo si s chutí zastřílelo. Na domácím hřišti porazilo Žiželice 7:1!

„Před zápasem jsem připomněl hráčům, že Žiželice je jedno z mála mužstev, se kterým jsme nezískali v minulé sezoně ani bod a v tomto zápase jsme to chtěli změnit a to se stoprocentně podařilo. Prvních třicet minut předvedlo mužstvo nejlepší fotbal, co jsem u mužstva. Bylo moc hezký to pozorovat. Ve 26. minutě jsme vedli 4:0 a bylo rozhodnuto, protože soupeř neměl kvalitu, aby výsledek otočil. Druhý poločas jsme opět měli fotbalově navrch a soupeře od dvouciferného debaklu zachránil velmi dobrý výkon jejich brankaře a i to, že jsme neproměnili vše, co jsme mohli proměnit. Výsledek nijak nepřeceňuji, protože soupeři odešli nejlepší hráči a to bylo hodně znát. Mě těší kladné ohlasy některých pečeckých fanoušků na fotbal, který jsme předvedli. Vyzdvihl bych výkon Štěpána Růžičky staršího, který byl dlouhodobě nejlepším střelcem v Pečkách, ale nyní se mu střelecky tolik nedařilo. On ale v každém zápase tvrdě dře a proto jsem rád, že dal tři branky. Věřím, že se střelecky v dalších zápasech opět najde. Jinak kolektivní výkon, takže pochvala všem,“ řekl trenér Peček Petr Šafránek.

„Zápas se mi hodnotí těžce. Domácí byli jasně lepší. Připadalo mi to tak, že hráči přijeli s vidinou jasné prohry. Někteří odvedli opravdu hrozný výkon. Byli jsme absolutně bezzubí, navíc jsme se dopustili mnoha individuálních chyb. Na hřišti chyběl i vůdce, který by hru strhl. Z naší strany to bylo jako když jdou ovce na porážku. Ve druhém poločase to bylo prakticky to samé. My jsme na bránu vystřelili jen dvakrát. Soupeř hrál to, co potřeboval. Domácí vyhráli zaslouženě. My jsme si uřízli ostudu. Hráli jsme hrozně,“ zlobil se trenér Žiželic Luděk Špaček.