Patnáctý domácí bod pro Áčko?

10.10.2019 07:41

Na sobotu si zajistěte program, všechna utkání mužstev AFK jsou na programu až v neděli.

Neděle 13. října

Žáci hostí na domácím hřišti FC Mělník.

5. týmu tabulky se postaví starší žáci. Naše v posledních dvou domácích zápasech bodovalo, Mělník získal ve čtyřech venkovních zápasech 9 bodů. Utkání začne v 9:30, rozhodčí Hurych.

V zápase mladších žáků na sebe narazí dva týmy ze dna tabulky. Naše mužstvo prozatím získalo pouhé 3 body z 8 pokusů. Mělník ještě nebodoval a krčí se na posledním místě tabulky. Utkání začne v 11:10, rozhodčí Hurych.

Dorost zajíždí k mistrovskému utkání do Velkého Oseka. Naši dorostenci se stále drží na čele tabulky s 18 body. Může se chlubit nejlepší ofenzívou (43 vstřelených branek) i nejlepší ofenzívou (5 inkasovaných branek). Nedělnímu soupeři patří 5. místo, na naše mužstvo ztrácí pouhých 6 bodů. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kratochvíl.

"B" mužstvo zvládlo v minulém kole derby s Radimí, které se mělo původně odehrát na stadionu AFK. Počasí ovšem bylo proti, a tak naše mužstvo čeká třetí venkovní utkání v řadě. Předchozí dvě venkovní utkání naši hráči zvládli a získali plný počet bodů. Tentokrát zajíždí na hřiště lídra tabulky - TJ Liblice "B". Nedělní soupeř v sezóně nebodoval pouze v jednom utkání, na domácím hřišti ještě neztratil ani bod. Utkání začne v 15:30, rozhodčí Vala.

4 domácí zápasy -> 4 výhry. Pokračovat ve vítězném domácím tažení se pokusí "A" mužstvo proti Pátku. Naše mužstvo zažívá poměrně povedený start do sezóny, ale k domácím bodům by potřebovalo bodovat také venku. V minulém kole si připsalo teprve první bod na hřišti soupeře. Pátku patří po 7. kole 9. místo. Ani jemu se nedaří na hřištích soupeřů: 3 zápasy -> 0 bodů -> skóre 1:5. Ve dvou posledních zápasech navíc nebodoval. Utkání začne v 15:30, rozhodčí Hájek, AR1 Divilek, AR2 Sandev.

Minulý víkend