Poslední květnový víkend

25.05.2018 11:35

Doma se představí opět dorost a "B" mužstvo.

Sobota 26. května

O další důležité 3 body bude "A" mužstvo bojovat na hřišti letošního nováčka. Dobré Pole má za sebou 22 utkání, ve kterých získalo 29 bodů (8. místo). V minulém kole trápilo Jevany, prohrálo brankou z pokutového kopu. Podzimní utkání zvládlo naše mužstvo jednoznačně 5:0. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Suchý.

Neděle 27. května

Dorost čeká druhé utkání v pěti dnech. Ve středeční dohrávce ve Vrdech neinkasovalo, ale ani neskórovalo. Proti Sokolči, které patří předposlední místo, bude naše mužstvo favoritem. Hosté mají totiž aktuálně nejhorší defenzívu v celé soutěži: 21 utkání -> 123 inkasovaných branek. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Bekešský.

Žáci míří do lázeňského města.

V Poděbradech se pokusí starší žáci poprvé v nadstavbě zvítězit. Poslední vítězství si naše mužstvo připsalo, ještě v mistrovské soutěži před nadstavbou, 8. dubna a to právě na hřišti Poděbrad (2:0). V nadstavbě se nedaří ani „lázeňákům“, kteří získali prozatím 2 body. Utkání začne v 9:30, rozhodčí Kubečka, AR1 Volf, AR2 Mojžíš.

Mladší žáky čeká velice těžké utkání. Poděbrady ovládly mistrovskou soutěž, v nadstavbě jsou prozatím na 2. místě. V dubnu zde naše mužstvo prohrálo 2:4. Utkání začne v 11:10, rozhodčí Kubečka.

"B" mužstvo se představí na domácím hřišti. Soupeřem bude loňský účastník okresního přeboru: Zásmuky. Naše mužstvo má za sebou úspěšné derby s Dobřichovem. Stále se drží v kontaktu s vedoucím týmem tabulky (Český Brod 52 bodů, AFK 51 bodů). Zásmuky jsou s 25 body na 11. místě a 4 kola před koncem hrají už jen o konečné umístění. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Sedláček.

Minulý víkend

Sobota 19.května

"A" - Plaňany 2:1

Neděle 20.května

Dobřichov - "B" 0:3

Středa 23.května

Vrdy - Dorost 0:0

St. žáci - Povltavská FA 3:7

Ml. žáci - Povltavská FA 2:5