Poslední víkend této sezóny

12.06.2019 15:09

Konec sezóny 2018-2019 je za dveřmi. Hrají se poslední zápasy.

Neděle 16. června

Žáky čeká poslední domácí utkání proti Dobříši.

Nadstavbu zakončí starší žáci proti soupeři, který v nadstavbě ještě neprohrál. První vzájemné utkání dopadlo pro naše hráče katastrofálně, prohrou 0:8. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Nehasil.

Mladší žáci budou bojovat o konečné 2. místo ve skupině D, Poháru předsedy SKFS. Dobříš v 5 zápasech ani jednou nezaváhala, první vzájemné utkání skončilo porážkou našeho týmu 2:6. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Nehasil.

Poslední utkání této sezóny se na stadionu AFK odehraje v neděli odpoledne. "B" mužstvo v něm přivítá Rostoklaty. Oba týmy hrají už pouze o konečné umístění. Rostoklaty hrají o 4. - 5. místo, naše mužstvo je na hraně první a druhé poloviny tabulky. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Pikner.

K poslednímu zápasu zajíždí "A" mužstvo do Zruče nad Sázavou. Naděje na záchranu v I. B třídě stále žije. Áčko ovšem musí bezpodmínečně vyhrát a poté čekat na výsledky z dalších skupin/soutěží. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Stránský, AR1 Hes, AR2 Vyhnal.

Minulý víkend