Překvapení se nekonalo

04.06.2019 08:15

"A" mužstvo prohrálo na hřišti favorizované Sokolče 3:4.

„Sokoleč a Hlízov jsou hráčsky a herně jinde, než je většina ostatních mužstev, přesto jsme se chtěli pokusit bodovat. Nepodařilo se nám to, i proto, že jsme nehráli to, co jsme chtěli a nedokázali jsme proměnit to málo, co nám soupeř dovolil,“ posteskl si trenér Petr Šafránek.

„Domácí měli celý zápas herní převahu, ale do vedení jsme se dostali my poté, co jsme přestáli úvodní tlak domácích. Bohužel závěr poločasu nám nevyšel a domácí otočili skóre. Druhý poločas navýšili své vedení na 4:1 a zdálo se, že v klidu zápas dohrají. V závěrečných minutách jsme dokázali dát dvě branky, ale víc času na případné vyrovnání jsme již neměli. Sokoleč vyhrála zaslouženě. Pro nás to byl velmi těžký zápas, který stál hráče hodně sil, jelikož jsme po většinu zápasu naháněli dobře kombinujícího soupeře. Ale i my jsme se snažili potrápit domácí obranu protiútoky, ve kterých nebylo jednoduché se prosadit,“ dodal.