První výhra

02.09.2013 17:09

"A" mužstvo napravilo zaváhání z prvního kola a doma porazilo Jestřábí Lhotu 2:0!

Komentáře trenérů (zdroj: Kolínský deník)

„Začali jsme velmi dobře a hned z rozehrávky se nám podařilo skórovat. Pak jsme měli ještě další šance, které jsme však neproměnili. Pojistku se nám podařilo dát až čtvrt hodiny před koncem. Jinak soupeře jsme k ničemu vážnějšímu nepustili a musím říct, že mě Jestřábka trochu zklamala. Nebyl to tým jako v podzimní části," uvedl trenér Peček František Hovorka.

„Ještě se mi nestalo, že jsem zápas dohrával o deseti, ale ne vinou vyloučení, ale nedostatkem hráčů. Bohužel současně hrálo B mužstvo a to musí mít více hráčů," kroutil hlavou trenér Jestřabí Lhoty Jiří Kočí.

„Do Peček jsme jeli s velkými obavami, protože jsme byli v silně kombinované sestavě a domácí první zápas doma prohráli. Hned v první minutě jsme vinou nekoncentrovanosti zaspali při centru do vápna a nechali jsme hráče 
v poklidu zakončit. To se ukázalo jako rozhodující moment. Poté jsme hru vyrovnali, v některých fázích utkání jsme byli i lepším týmem, ale před brankou nejsme nebezpeční a bez gólů se nedá vyhrát. Domácí byli v útoku velmi nebezpeční a dostávali se do zakončení, ale potýkali se se střeleckou nemohoucností, nebo je vychytal dobře chytající Heres. V polovině druhého poločasu se zranil dorostenec Beran a jelikož už jsme nemohli střídat, protože na lavičce jsme měli pouze jednoho dorostence, který již vystřídal, tak jsme zbytek zápasu dohrávali o deseti. To jsem ještě nezažil a pokud to bude pokračovat, tak zvážím svoje další působení u týmu. Jinak musím své hráče pochválit za bojovnost, že i za těchto okolností se snažili hrát kombinačně, klobouk dolů. Hráli dorostenci, kteří měli v nohou dopolední utkání, hráli hráči z béčka, ale hráli velmi dobře. Myslím si, že nevyhrál lepší, ale šťastnější. I když jsme prohráli, tak mě mužstvo velmi potěšilo oproti minulému utkání, které jen tak nestrávím," dodal Kočí.

Branky: 2x Růžička st.

Sestava: Cihlář - Železný, Kysel, Hovorka J., Hovorka P. - Chochola, Konůpek D., Mužík, Hanzelín - Materna, Růžička st.

Na střídání: Chrastný, Modrovič, Konůpek J., Svatuška